[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Rok Bagoros kontuzjowany

Rok Bagoros, o którym wspominaliśmy przy okazji Raportu z jazdy nowym KTM-em 125 Duke opublikowanym w ostatnim numerze MOTOCYKLA musi na razie zapomnieć o treningach i występach na turniejach stunterskich.

Gdyby kózka nie skakała... To przysłowie pasuje jak ulał do Roka, choć nie tylko do niego (Pozdrawiamy Homera:)). Młody stunter, jeżdżący pod skrzydłami ekipy KTM-a podczas jednego z treningów podparł się, ale niestety sporego obciążenia nie wytrzymała łąkotka w prawym kolanie. Rok wylądował w szpitalu w Ljubljanie. Jest już po operacji i powoli wraca do zdrowia. Niestety międzynarodowe mistrzostwa w stuncie klasy 125 Rok będzie musiał sobie odpuścić.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij