Romet pokazuje nowości na sezon 2016

Romet w nowy sezon wchodzi z odświeżoną ofertą i zaprasza do obejrzenia swoich maszyn na warszawskich targach.

Nowy sezon otworzą targi motoryzacyjne, podczas których Romet Motors zaprezentuje najnowszą kolekcję oferowanych motocykli. Paletę modeli uzupełnią nowe propozycje motocykli marki Hyosung i Keweey.

Firma przygotowała szeroką ofertę pojazdów, w której dużą uwagę zwraca nowa kolekcja dużych motocykli Romet. Na targach będzie można poznać bliżej turystycznego Rometa ADV 250, którym w całkiem komfortowych warunkach mogą podróżować dwie osoby. Obok niego znajdą się modele celujące w serca fanów klasycznej motoryzacji. Romet SCMB 250 to stylowy cafe’ racer, wyposażony w nową jednostkę napędową V-2. Hitem jest natomiast oczekiwany przez wielu Romet Classic 400, który zachwyca nie tylko wyglądem ale i osiągami. Classic 400 dostępny będzie też w wersji z koszem bocznym, co czyni z niego fajny pojazd do rodzinnych wycieczek.

Firma nie zapomniała tez o osobach nie posiadających jeszcze motocyklowego prawa jazdy. W sezon 2016 wejdzie ze specjalną ofertą motocykli klasy 125, której ozdobą jest model RCR 125 - stylowy cruiser zbudowany z nowoczesnych podzespołów. Nie zabraknie też atrakcyjnych cenowo skuterów i motorowerów.

Kolekcję Rometa dobrze uzupełnia nowa oferta motocykli Hyosung i Keweey spełniająca wymagania zarówno początkujących jak i doświadczonych kierowców. Z uwagi na jakość i konkurencyjne ceny motocykle tych marek cieszą się coraz większym zainteresowaniem i zyskały zaufanie użytkowników.

Romet Motors przygotował też paletę pojazdów elektrycznych i przedstawi kilka nowości, które mogą się okazać alternatywą dla pojazdów spalinowych.

Wszystkie wspomniane wyżej maszyny, będziecie mogli zobaczyć na stoisku H1/14A, podczas Wystawy Motocykli i Skuterów MotoExpo 2016, które odbędą się 19-21 lutego w Warszawie.

Zobacz również:
REKLAMA