[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Romety ADV - łamacze stereotypów

Podróże motocyklowe kojarzą Ci się głównie z wielkimi, wypasionymi turystykami klasy premium? To nie musi być prawda. Dowodem na to są niepozorne Romety z serii ADV.

Romet ADV 125 FI

Serię Rometów Adventure tworzą modele o trzech różnych pojemnościach – najmniejszy z nich to ADV 125 FI, który jest maszyną idealnie nadającą się dla osób zaczynających przygodę z dwoma kółkami. Do jazdy na nim wystarczy Ci prawo jazdy kategorii A1 lub B. ADV to tylko 125 cm3, ale prawda jest taka, że twoi znajomi pomylą go z poważniejszym motocyklem. Stwarza pozory dużego, ale mimo to do jego prowadzenia nie potrzebujesz wyjątkowych umiejętności. Niewielka waga (138 kg), dobre wyważenie i dość nisko usytuowana kanapa sprawiają, że ADV wybaczy Ci wiele błędów. Co ciekawe Romet seryjnie wyposażył go w komplet kufrów ze stelażami, w potężne gmole i w gniazdo ładowania USB. Silnik najmniejszego ADV-a zasilany jest przez wtrysk i generuje 10,6 KM (przy 7500 obr/min). Zastosowano w nim system CBS. Czym jest? To tzw. kombinowany układ hamulcowy (Combi Break System). Działa on na zasadzie połączenia dwóch hamulców - przedniego i tylnego. Po naciśnięciu klamki hamulca przedniego, specjalnie połączony układ rozkłada siłę hamowania na zaciski przedniej i tylnej tarczy hamulcowej. Cena ADV-a 125 FI: 9999 zł. Więcej na temat tego motocykla przeczytasz w marcowym numerze MOTOCYKL-a (03/2018).

Romet ADV 250

ADV 250 to maszyna dla nieco bardziej doświadczonych. Napędza go chłodzony cieczą singiel generujący 25 KM (przy 9000 obr/min) i 22 Nm (przy 7000 obr/min). Tak jak w przypadku jego mniejszego brata - ADV 125 – motocykl w standardzie wyposażony został w gmole i kufry ze stelażami. Jego poważny wygląd i szprychowane koła (18 cali - przód, 15 cali - tył) sprawiają, że ADV 250 wygląda świetnie. Cena? 15 999 zł

Romet ADV 400

Flagowym i największym modelem z turystycznej serii Rometa jest ADV 400. Maszyna ta wygląda rasowo, a jej turystyczne zacięcie duże, szprychowane koła (o średnicy 21 cali z przodu i 18 cali z tyłu) i ciekawe malowanie zbiornika (mapa świata). Czterysetka jest tylko o 2 KM mocniejsza od 250-tki, za to ma więcej momentu obrotowego: 31 Nm (przy 6500 obr/min). Cena skusi niejednego: 17 699 zł.

REKLAMA

Dla modeli ADV 250 oraz 400 Romet przygotował bogatą paletę dodatkowych podróżniczych akcesoriów. Wśród nich znajdziesz takie dodatki jak aluminiowe kufry, osłona przedniej lampy, czy handbary. Więcej szczegółowych informacji na znajdziesz na: www.romet.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Seventy Two jest zbudowany na bazie Sportstera 1200, który od kilkunastu lat jest bazą dla wielu wariacji Harleyów. To jednak nie przeszkadza mu w tym żeby wyglądał naprawdę kozacko.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA