Ronaldo ambasadorem Castrola

Międzynarodowa gwiazda piłkarska, Cristiano Ronaldo, podpisał dzisiaj kontrakt i stał się globalnym Ambasadorem firmy Castrol. Partnerstwo między jednym z najlepszych piłkarzy świata i Castrolem będzie obowiązywało do 2011 roku.

Międzynarodowa gwiazda piłkarska, Cristiano Ronaldo, podpisał dzisiaj kontrakt i stał się globalnym Ambasadorem firmy Castrol. Partnerstwo między jednym z najlepszych piłkarzy świata i Castrolem będzie obowiązywało do 2011 roku. Ronaldo w swojej nowej roli Ambasadora firmy Castrol, jednego ze sponsorów piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA 2010, będzie twarzą inicjatyw naszej firmy i wystąpi w kampaniach reklamowych produktów Castrol Edge i Castrol Power 1, a także gamy ekskluzywnych produktów dla profesjonalnych warsztatów Castrol Professional. Dążenie Ronaldo do perfekcji i zwycięstwa doskonale współgra z dążeniem marki Castrol do doskonalenia i oferowania klientom na całym świecie najlepszych olejów silnikowych, dzięki wykorzystaniu technologii i doświadczenia zdobywanego systematycznie już od 100 lat istnienia firmy.

Komentując podpisanie umowy Ronaldo powiedział: „Podziwiam Castrol, bo to firma, która konsekwentnie dąży do sukcesu i zwycięstwa w swojej branży, z pasją i determinacją,  tak samo jak ja na boisku. Czuję się zaszczycony mogąc współpracować z tą marką i nie mogę się doczekać, kiedy Castrol zanalizuje moją grę w poszczególnych meczach za pomocą systemu Castrol Index!”

Mike Johnson, Wiceprezes firmy Castrol, podkreślił: „To wspaniała możliwość połączenia sił przez dwóch światowej klasy graczy: firmy Castrol, jako największej marki olejowej i Cristiano, najlepszego piłkarza świata. Wierzymy, że to partnerstwo przyniesie obu stronom korzyści i doprowadzi nas do sukcesu.”Zobacz również:
REKLAMA