Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ronax 500 - V4 w dwusuwie!

Ronaxa 500 napędza dwusuwowy silnik V4! Moc 160 KM przy masie 145 kg oznacza orgię wrażeń! Jest tylko jedno "ale" - kosztuje 100 000 euro + VAT...

Ronax 500 jest profesjonalnie przygotowany do wyścigów. Użyto tu podzespołów z najwyższej półki - zawieszenia dostarczył Ohlins, a hamulce Brembo. Jednak najbardziej na wyobraźnię działa dwusuwowy silnik o pojemności 499 cm3. Z jego cylindrów rozchylonych pod kątem 80o wyciśnięto 160 KM przy 11 500 obr/min. Napęd przenosi wielotarczowe mokre sprzęgło oraz 6-cio biegowa skrzynia. Przy masie 145 kg (na sucho) zapowiada się porządne kopnięcie. Mało tego, motocykl ma homologację drogową! Możesz go zarejestrować i dojeżdżać do roboty! Czad! Niestety są też złe wiadomości - po pierwsze produkcja jest limitowana do 46 szt., a po drugie nasz zapał ostudziła cena - 100 000 euro + VAT. 

Więcej: http://www.ronax500.com

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij