Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Rossi i Hayden w barwach Ducati

Zespół Ducati kontynuuje swoje ambitne akcje promocyjne. Do mediów trafiły właśnie zdjęcia z sesji obu zawodników MotoGP w nowych barwach Ducati.

Przyznacie, że trochę dziwnie patrzy się na Valentino w czerwono-białych barwach. Oczywiście w jego kombinezonie nie mogło zabraknąć jego firmowych znaków czyli numeru 46, księżyca i słońca. Nicku Hayden również przeszedł zmianę choć niewielką. Nie zmienił barw, a jedynie skórkę przerzucając się z Alpinestars w którym jeździł wcześniej na Dainese, które jest po części własnością jego nowego zespołowego kolegi. Na kombikach nie ma jednak jeszcze znaczków nowego sponsora - Diesla.
zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ