[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Rossi podarował mamie Monstera

Zwykle w prezencie dla mamy kupuje się kwiaty, czekoladki, dobre wino lub jekiegoś pachniucha, ale Valentino Rossi wpadł na nieco inny pomysł.

Matka Rossiego - Stephanie jest dobrze znana w paddocku wyścigowym i jak sama mówi zawsze marzyła o Monsterze. Podobno miała kiedyś skuter Yamahy, ale uważa, że prawdziwy motocykl z biegami itd to coś zupełnie innego.

REKLAMA

"Byłam już na pierwszej przejażdżce z Tavulli do San Giovanni w Marignano. Chciałabym wybrać się na Panoramikę ale dla kobiety w moim wieku..." - mówi Stephanie.

Szkoda zę Vale tak późno zdecydował się kupić mamie taki motocykl. Rozumiemy wcześniejszą przynależność do Yamahy ale przy jego zarobkach?
 Monster pochodzi oczywiście z limitowanej serii Valentino Rossi z numerem 46 i wszechobecnymi sygnaturkami.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij