Rossi powraca!

Jeszcze niedawno Valentino Rossi pisał do swoich fanów że ma nadzieję na powrót, być może już na GP Brna. Do tych zawodów jeszcze blisko miesiąc, a tymczasem Rossi pojawi się już w najbliższy weekend na Sachsenring na GP Niemiec.

Rossi chyba nie mógł dłużej wytrzymać bez swojego motocykla. Ten człowiek chyba ma rzeczywiście benzynę zamiast krwi i to wysokooktanową. Już po kilku dniach od wspomnianego listu Rossi pojawił się na testach na torze w Misano na wypożyczonej od teamu Sterilgarda z WSBK czarnej jak mroczne widmo Yamaszce R1. I tak oto okazało się, że Valentino czasy ma nie najgorsze i czuje się całkiem nieźle mimo że na motocykl wsiadał wspierając się na kulach. Kilka dni temu Rossi potwierdził swój udział w najbliższym GP Niemiec i ku uciesze swoich fanów rzeczywiście powróci na tor już w najbliższy weekend. Trzeba przyznać, istny Powrót Jedi.


zobacz galerię

Zobacz również:
To już oficjalne. Marc Marquez odpuszcza start w pierwszych dwóch Grand Prix by dać sobie więcej czasu na powrót do formy. Czy ta decyzja jest słuszna? Ekstra: Dovi wraca do MotoGP!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA