Rozdajemy nagrody!

Oto wyniki naszych dwóch konkursów. W pierwszym można było wygrać udział w szkoleniu California Superbike School, w drugim  bilety na Grand Prix Republiki Czeskiej w Brnie.

Znamy już zwycięzców obu naszych konkursów. Przypomnijmy - w pierwszym do zdobycia były trzy nagrody: udział w szkoleniu doskonalenia techniki jazdy California Superbike School organizowanym 16-17 sierpnia w Poznaniu oraz bańka oleju Castrol Power 1 Racing i dwa zestawy składające się z bańki oleju, środka do pielęgnacji motocykla, koszulki i breloczka. By zdobyć tę nagrody trzeba było poprawcie odpowiedzieć na pytanie „kto i kiedy założył California Superbike School?”
Na to pytanie prawidłowa odpowiedź brzmi - Keith Code w roku 1980 i taką odpowiedź jako pierwszy przysłał do nas Mirek Suchan, który weźmie udział w szkoleniu. Zaraz za nim uplasowali się Łukasz Zając i Mateusz Wójcik do których pojadą wspomniane wcześniej zestawy.

W drugim konkursie mieliśmy do rozdania 20 biletów na Grand Prix Republiki Czeskiej które odbędzie się 24 – 26 sierpnia w Brnie. Pytanie konkursowe brzmiało „czyje imię nosi Autodrom Brno?”. Tor ten nazwano imieniem pierwszego prezydenta Czechosłowacji Tomasa Masaryka. A oto lista 20 osób, które najszybciej nadesłały poprawna odpowiedź:  Krzysztof Dominiak, Rafał Szewczyk, Wojtek Szewczyk, Urszula Markiewicz, Anna Szewczyk, Katarzyna Kasieczko, Adam Wyrwas, Stanisław Suchan, Artur Jelonek, Anna Jelonek, Paweł Rafał, Dominika Witalewska, Eliza Rafał, Piotr Koniec, Jacek Stabiszewski, Tomasz Nowakowsi, Agnieszka Werner, Agnieszka Łodziana, Daniel Reinfuss i Jacek Groborz.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Nagrody wyślemy niebawem.

Zobacz również:
REKLAMA