Rozkład imprez MotoMikołajkowych

Wszystkie dzieciaki już na niego czekają, wszystkie wiedzą, że przyjdzie. Może się zdziwią kiedy na ulicach miast całej Polski zobaczą aż tylu Mikołajów na motocyklach. Nasz rozkład jazdy imprez motomikołajkowych.

Limitowana edycja naklejek "Gang Mikołaja napędza Motocykl" - nigdzie ich nie kupisz!

Na ten dzień wiele dzieciaków czeka z utęsknieniem przez cały rok. Nie możemy ich zawieść, tym bardziej, że pogoda zapowiada się przyjaźnie. Szykuj motocykl (tzn. renifera) i strój mikołajowy. Zobacz co się będzie działo w twojej okolicy.

Bielsko-Biała Już po raz ósmy Stowarzyszenie MotoMikołaje organizuje zbiórkę w CH Gemini Park. Kończy się ona 6 grudnia, wtedy też mikołaje na motocyklach o 12.00 spotykają się przed Gemnini Park. Następnie parada jedzie z prezentami do dzieciaków z domu dziecka przy ul. Pocztowej. Nie siedź w domu - przyjeżdżaj! Jesteśmy patronem medialnym akcji, więc przyjeżdżając dostaniesz naszą unikatową naklejkę (nigdzie jej nie kupisz). Więcej informacji:www.motomikolajebielsko.pl

Gdańsk, Gdynia, Sopot XIII Wielka Parada Mikołajów na Motocyklach 2015 odbędzie się 6 grudnia. Zbiórkę pod Gdańskim Stadionem Miejskim w Letnicy zaczynamy od godziny 9:00. O godzinie 11:00 parada ruszy w stronę Gdyni. Nie spóźnijcie się i nie czekajcie na ostatnią chwilę! Jako, że już od kilku lat towarzyszymy ekipie i tutaj każdy wjeżdżający otrzyma naszą limitowaną naklejkę.

Nie zabraknie atrakcji:
Start Gdański Stadion Miejski
• bez muzyki się nie obejdzi - DJ będzie zagrzewał Was do boju.
• organizator przygotował się też na mróz: miasto Gdańsk zaserwuje gorącą herbatę, Bibobus natomiast uraczy gorącą herbatą i schronieniem przed grudniową aurą.
• Motomikołaje jeśli chcecie wziąć udział w konkursach wspomnijcie o tym na bramkach wjazdowych.

Meta Gdynia (Al. Jana Pawła II vel. Szpaner Platz):
• zanim dotrze tu parada (planowane przybycie na godz. 12:00), czas będą umilać Wam pozytywne rytmy wraz z DJ-em. Będziecie mogli dowiedzieć się też kilku ciekawostek odnośnie samej parady i jej historii.
• mikołaje na mecie mogą się rozgrzać ciepłą herbatą (ufundowaną przez miasto Gdynia). Nie zabraknie też FoodTrucków, oprócz tego poczęstunek ufundowało Pomorskie Zrzeszenie Hodowców Drobiu.
• następnie oficjalne ogłoszenie wyników zbiórek oraz wyników konkursów!
• przez cały czas towarzyszyć Wam będą dwie wielgachne, świąteczne ciężarówki Coca-Coli oraz atrakcje jakie wraz z nimi przyjadą!

To nie wszystko! Tegoroczna edycja wpisuje się w Gdyńskie Mikołajki, więc pod Muszlą Koncertową odbędzie się tradycyjne zapalenie iluminacji, a impreza i zabawa potrwa do wieczora!

Katowice Jak co roku Stowarzyszenie Motocyklowe Dawcy Uśmiechu organizuje akcję dla wychowanków 11 Domów Dziecka z terenu Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Sarnowa.
Zbiórka przebranych motocyklistów 6 grudnia o godz. 12.00 pod katowickim Spodkiem. Następnie parada przejedzie do hali sportowej w Czeladzi (ul. Sportowa 2), gdzie o 13.00 rozpocznie się impreza. Więcej informacji na facebookowym profilu.

Kraków Tu możecie świętować przez cały weekend: 5 grudnia ma rynku odbędzie się bicie rekordu Mikołajkowych Osobliwości. Motocykliści w spotykają się o godz. 11-11.25 na Placu Matejki lub okalających go parkingach/chodnikach i o 11.30 wjeżdżają na rynek ul.Sławkowską. Cała akcja rozpoczyna się o 12:00. Elementy stroju Mikołaja obowiązkowe! A w niedzielę 6 grudnia w salonie Ring Road (ul. Wielicka 44b) odbędzie się MotoMikołajowy Piknik. Start godz. 13.30.

Warszawa Zbiórka 5 grudnia o godz. 10-10.30 przy bramie nr 2 Stadionu Narodowego (od Ronda Waszyngtona).Parada wyruszy na Plac Zamkowy, gdzie organizatorzy zaplanowali kolejne atrakcje, w tym konkurs na NajMotocykl, NajMikołaja i NajMikołajkę. Więcej: www.motomikolajki.pl

Kołobrzeg Tutaj impreza nosi nazwę Moto-Paczka. Zebrane wcześniej fanty mikołaje rozwiozą dzieciakom z gminy Ustronie Morskie. Zbiórka o godz. 12.00 przed Ratuszem.

Krosno Odrzańskie Motocykliści z lokalnego forum w tym roku pomagają pięcioletniemu Aronowi - prowadzą zbiórkę plastikowych nakrętek. Finał imprezy 6 grudnia o godz. 13.00 na parkingu galerii Horex.

Lublin VIII edycja odbędzie się 6 grudnia o godz. 12:00 na Placu Zamkowym - strój Mikołajowy –obowiązkowy!
12.15 – rozpoczęcie parady ulicami Lublina.

12.45 – przyjazd do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie (ul. Gębali 6). Postój pod oknami oddziału onkologii, dojazd do auli. Tam na motocyklistów będą czekać dzieciaki oraz wolontariusze do pomocy.
W planie: wprowadzenie motocykli na teren budynku szpitala, prezentacja motocykli dzieciakom.

13.30–14.45 część artystyczna na auli, a potem 13 grup Motomikołajów pójdzie na oddziały rozdać prezenty dzieciom, które ze względu na swój stan zdrowia, nie będą mogły zejść do nas na aulę.

15.00 zakończenie imprezy – wyprowadzenie motocykli ze szpitala, pożegnalny przejazd pod oknami oddziału onkologii. Po więcej zajrzyj na facebookowy profil.

Wrocław Zbiórka 6 grudnia (niedziela) o godz. 12.00 na placu przy Kościele Marii Magdaleny (obok krasnala motocyklisty).

Plan MotoMikołajek:

Gry i zabawy na wolnym powietrzu 12.00-14.15. Dla zmarzluchów kawa i herbata do odebrania w Chopper Barze. Na miejscu gorąca kawa od Kempa Food, pyszne ciasta od Wratislavia Bikers oraz cukierki i smakołyki dla dzieci, które pojawią się na placu.

Nie zabraknie konkursów

- Brzuch Mikołaja - wygrywa największy brzuch, mierzony na ubraniu (dopuszczalny dowolny tuning)

- Najpiękniejszy Pojazd Mikołaja - mikołajowa dekoracja sprzętu (światełka wożone cały rok nie wystarczą :P)

- Najdłuższa trasa na wrocławskie motomikołajki

Około godz. 15 przekazanie prezentów do Dolnośląskiego Hospicjum dla Dzieci. Więcej informacji na facebookowym profilu.

Łódź Finał tegorocznej akcji odbędzie się 6 grudnia, zbiórka Pasaż Schillera o godz. 10:30. Łodzianie będą mieli okazję zobaczyć spalinowe renifery i przebranych motocyklistów, bo ok. 11.15 motocykle wyjadą kawalkadą przez ul. Piotrkowską w kierunku Domów Dziecka, by przekazać, małym podopiecznym uśmiech i prezenty. Więcej na www.motocykle-lodz.pl

Białystok 5 zł dla dzieciaka, aby była wypasiona paka! - to tegoroczne motto tutejszych motomikołajów zbierających kasę dla dzieci z Domu Dziecka w Supraślu. Finał akcji 5 grudnia w MOTO PUB  (ul. Młynowa 14) o godz. 11.00. Więcej na stronie http://motomikolaje-bialystok.weebly.com

Zobacz również:
REKLAMA