[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Rozpocznij sezon motocyklowy z BMW Inchcape Wrocław

Podczas dni otwartych na pewno nie będziesz narzekał na brak atrakcji.

Dni otwarte w BMW Inchcape Wrocław

Przede wszystkim nie zapomnij zabrać ze sobą prawa jazdy, bo przed salonem czekać będzie na ciebie 20 motocykli testowych. Hubert Raptowny pokaże co potrafi BMW F 800 R w ekstremalnym pokazie stuntu, a chłopaki ze służb medycznych przygotowali warsztaty z udzielania pierwszej pomocy w wypadkach drogowych. Oczywiście nie zapomniano o licznych konkursach i motocyklowych. Organizatorzy przyznali się, że lista atrakcji nie jest jeszcze zamknięta, ale nie chcąc zapeszyć, wolą jeszcze niczego nie zdradzać. Zresztą przyjedź i sam zobacz.

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (5 kwietnia) salonie BMW Inchcape Wrocław, przy ulicy Karkonoskiej 61, w godzinach od 11 do 16.

Zobacz również:
Złych wiadomości ciąg dalszy. Zaplanowane na przełom maja i czerwca wyścigi na wyspie Man zostały odwołane. Oczywiście z powodu... koronawirusa. Czy to koniec legendarnych TT?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA