[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Rozpocznij sezon motocyklowy z promocjami

Wiosna zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji firma Motor-Land 13 kwietnia zaprasza motocyklistów z okolic Warszawy na rozpoczęcie sezonu 2019.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Firma Motor-Land zaprasza motocyklistów, rowerzystów i miłośników quadów na otwarcie sezonu. Impreza odbędzie się w sobotę 13 kwietnia i potrwa od godziny 10.00 do 14.00.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nowej siedziby firmy pod adres:

Dziekanów Nowy, 05-092  
ul. Kolejowa 362/364 

REKLAMA

W trakcie imprezy Motor-Land przewidział masę atrakcji. Wśród nich znajdują się min. prezentacja i jazdy próbne pachnącymi świeżością motocyklami Benelli, Keeway, skuterami Kymco, skuterami elektrycznymi NIU, a także pokaz jazdy quadami na nowym torze. Uczestnicy zlotu będą też mieli okazję kupić motocykle i części zamienne w promocyjnych cenach. Na przybyłych czeka dobra zabawa i poczęstunek w formie grilla.  

Masz pytania? Dzwoń! Numer telefonu do organizatora: 505 402 002

Zobacz również:
Pasja, poświęcenie i zaangażowanie to cechy, które wyróżniają ludzi biznesu działających w sporcie. Włodzimierz Szkudlarek, prezes zarządu Aktiw sp. z o.o. od 2007 roku razem z Pawłem Ruszkiewiczem promuje na terenie Polski żużlowe wyścigi na lodzie. O fenomenie ICE Racingu w Rosji, perspektywach i problemach rozwojowych dyscypliny w Polsce oraz tegorocznych zawodach w Sanoku z Włodzimierzem Szkudlarkiem rozmawia Wojciech Jankowski.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA