Trwa plebiscyt Best Bikes 2022. Do wygrania Indian FTR 1200 R Carbon i 100 innych nagród!

Nowiutki Indian FTR 1200 R w wersji Carbon jest nagrodą w tegorocznej edycji plebiscytu Best Bikes, w którym Wy – nasi czytelnicy – wybieracie najciekawszy Waszym zdaniem motocykl tego roku.

Best Bikes 2022 MPP

Best Bikes to plebiscyt, który organizujemy od lat. Tradycją stało się, że główną nagrodą, którą można wygrać biorąc w nim udział, jest jednoślad – w ubiegłym roku był to motocykl Moto Guzzi V7, w tym przygotowaliśmy dla zwycięzcy Indiana FTR 1200 R w wyjątkowej wersji Carbon. Wartość tego sprzętu to – bagatela – ponad 80 tys. zł!

Ale ten wyjątkowy motocykl oczywiście nie jest jedyną nagrodą, na którą możesz liczyć biorąc udział w plebiscycie. Oprócz Indiana przygotowaliśmy również setkę, tak – SETKĘ nagród dodatkowych, w tym 30 blokad tarczy hamulcowej, 30 łańcuchów antykradzieżowych, 30 podręcznych zestawów narzędzi i 10 kłódek antykradzieżowych z alarmem.

Jak wziąć udział w plebiscycie, by przybliżyć się do wygrania jednej z nagród? To bardzo proste:

Ostatnim zadaniem jest wymyślenie hasła promującego plebiscyt Best Bikes. To warunek konieczny, by Twój głos był ważny, a karta wzięła udział w przyznawaniu nagród. Drugim warunkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia plebiscytu, przez zakreślenie odpowiedniego pola na karcie. 

Zobacz również:
REKLAMA