Ruszają szkolenia California Superbike School w Polsce

California Superbike School potwierdziła wakacyjne terminy szkoleń na torze Silesiaring (lipiec) oraz na torze Poznań (sierpień).

California Superbike School w Polsce California Superbike School

California Superbike School potwierdziła terminy szkoleń w sezonie 2020 w Polsce. Po zmianach w kalendarzu wymuszonych ogłoszeniem stanu epidemii w tym roku szkoła proponuje dwa dwudniowe wakacyjne terminy.

W dniach 27-28 lipca szkolenia odbędą się na nowoczesnym torze Silesiaring leżącym w Kamieniu Śląskim (niedaleko Opola). Z kolei 21-22 sierpnia CSS zaprasza na największy w Polsce obiekt tego typu, czyli Tor Poznań.

Od początku sezonu 2020 szkoła prowadzi zajęcia we współpracy z polskim importerem motocykli marki Triumph (www.triumphpolska.pl) dzięki czemu poprawiony zostanie zakres ćwiczeń i atrakcji w ciągu dnia szkoleniowego.

Więcej informacji na temat programu szkolenia oraz ceny uczestnictwa znajdziecie na stronie www.superbikeschool.pl A konkretnie w zakładce "Terminy i ceny" poszczególnych poziomów nauczania oraz dostępne terminy.

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Zobacz również Polak w czołówce mistrzostw Europy Moto2

zobacz galerię

Zobacz również:
Drugi ze zjazdów gwiaździstych na Jasnej Górze odbędzie się, ale w mocno ograniczonym zakresie. Powód – na pierwszy, organizowany przez Rajd Katyński przyjechało pięć razy więcej uczestników niż zadeklarował organizator.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA