Ruszają szkolenia Ducati Riding Experience 2016.

Ducati rozpoczyna zapisy na motocyklowe kursy doskonalenia techniki jazdy, które odbywać się będą na najsłynniejszych włoskich torach wyścigowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym kierowcą, na DRE (Ducati Riding Experience) znajdziesz odpowiedni dla siebie kurs. Możesz zacząć od szkolenia Intro i dotrzeć aż do poziomu mistrzowskiego „Champs Academy”, gdzie doskonalić będziesz swoje umiejętności razem z mistrzami świata.
Bez względu na poziom umiejętności, spędzisz tam czas na doskonałej zabawie!

Dla uczestników szkolenia DRE udostępniona zostanie szeroka gama modeli Ducati, w tym nowości na sezon 2016. Najnowszy superbike Ducati 959 Panigale będzie czekał na uczestników kursów Track Warm Up i Track Evo, a dla chętnych na „Champs Academy”, gdzie swoim doświadczeniem będzie dzielił się Mistrz Świata SBK Carlos Checa, przygotowane będą niesamowite Panigale R. Na pozostałych kursach dostępne będą m.in. nowe Monstery i Hypermotardy.

Kalendarz 2016 zawierający trzy etapy szkolenia na dwóch wyjątkowych torów wyścigowych i w sześciu zróżnicowanych poziomach złożonych z części teoretycznej i praktycznej, dostępny jest na dedykowanej stronie http://dre.ducati.it/en/courses/, gdzie dostępne są wszystkie aktualne informacje.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, nie odkładaj swojej decyzji na później.

Zobacz również:
REKLAMA