[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Ruszyła produkcja skuterów BMW

W berlińskiej fabryce BMW Spandau ruszyła produkcja maxi-skuterów BMW. Proces rozpoczął się 1 grudnia. BMW chce budować do 80 sztuk dziennie i sprzedać aż do 10 000 skuterów w pierwszym roku.

Na specjalnie skonstruowanej linii produkcyjnej w fabryce BMW Spandau w Berlinie pracuje 15. Linia jest złożona z 12 stanowisk i ma produkować około 80 sztuk skuterów C 650 GT i C 600 Sport dziennie. Wszystko po to aby w dniu 24 marca 2012 roku pełną parą ruszyła sprzedaż tych skuterów. Skutery są składane głównie ręcznie, przy użyciu narzędzi (a nie przez maszyny). W pierwszym roku BMW zamierza sprzedać około 10 000 sztuk co bezie niezłym wynikiem. Widzieliście kiedyś proces składania motocykla na taśmie? To bardzo ciekawy widok.


zobacz galerię

Zobacz również:
Wysłużone" Panigale 959 odchodzi wraz z normą Euro 4, a jego miejsce zajmie nowe Panigale V2, równie piękne jak Panigale V4.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA