Ruszyły zapisy na Enduro OFFensywę 2016!

Dobra wiadomość dla miłośników latania po wertepach. Pierwsze w tym roku szkolenie Enduro OFFensywa odbędzie się na poligonie "Jelenie Góra". Znamy już termin, to 8-10 kwietnia.

Termin pierwszego szkolenia w sezonie 2016 to drugi weekend kwietnia. Impreza odbędzie się w nowej lokalizacji i w nieco zmienionej formule. Szczególny nacisk położony będzie na enduro. Elementy motocrossowe będą odseparowane od endurowych.

Pierwsza Enduro OFFensywa w 2016 roku odbędzie się w weekend 8-10 kwietnia na poligonie w Jeleniej Górze. Szkolenie odbędzie się pod okiem trenera Roberta Soćko.  

Kursanci podzieleni będą na grupy, a wiedza przekazywana będzie w czterech blokach tematycznych, przeplatanych (mniej lub bardziej) rekreacyjnymi wyjazdami na wcześniej przygotowane trasy.

Ci którzy wezmą udział w szkolenie po raz pierwszy poznają techniki poprawnego pokonywania przeszkód terenowych, będą też skakać po belkach i pokonywać swój strach atakując opony.

Natomiast ci, którzy na OFFensywie już byli, pójdą o krok dalej, "wjeżdżając" ze szkoleniem w ciężki teren. Będą się tam uczyć doboru dobrej linii na podjeździe, trawersowania czy radzenia sobie w opałach gdy coś nie wyjdzie.

Do dyspozycji Enduro OFFensywy będzie 280 ha poligonu "Jelenia Góra", znajdującego przy głównej drodze na Karpacz.

Do 20.03.2016 obowiązuje cena promocyjna 890 zł brutto za osobę (później 920 zł).

Termin: 8-10 kwietnia 2016. Liczba miejsc ograniczona, więc warto się jak najszybciej zapisać

Więcej informacji znajdziecie pod zakładką REJESTRACJA.

Zobacz również:
REKLAMA