[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Rzuć wyzwanie zimie!

Wkurza cię zima? Rzuć jej wyzwanie i przyłącz się do ekipy już po raz dziewiąty atakującej górę. Zimowy Wjazd na Równicę już jutro.

Wkurza cię zima? Rzuć jej wyzwanie i pokaż kto tu rządzi. Jeśli jeździsz motocyklem, quadem czy jakimkolwiek innym wynalazkiem, to wbijaj do Ustronia i dołącz do ekipy atakującej górę. Zbiórka już jutro (sobota 25.01) w samo południe pod Muzeum Zabytkowych Motocykli "Rdzawe Diamenty" (Ustroń, ul. Partyzantów 1). Chętni będą mogli zwiedzić muzeum.

Zima trochę się spóźniła, ale teraz nadrabia zaległości - na brak śniegu i mrozu nikt raczej nie narzeka. Na szczęście w schronisku na szczycie Równicy (885 m n.p.m.) można się rozgrzać na różne sposoby. Fotki są z zeszłego roku .

Organizator jak zwykle przewiduje atrakcje - niespodzianki. A nowością jest after party w "Casablance".

Będziemy tam, więc tym bardziej zapraszamy. W razie pytań dzwońcie do organizatora - Remix tel. 605 356 315.

zobacz galerię

Zobacz również:
Dotarły do nas informacje, że w firmie Milestone trwają intensywne prace nad nową grą komputerową Ride 4. W grze ścigać się będziesz na jednym z 250 motocykli wybierając spośród 34 torów z całego świata. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA