Rzuć wyzwanie zimie!

Wkurza cię zima? Rzuć jej wyzwanie i przyłącz się do ekipy już po raz dziewiąty atakującej górę. Zimowy Wjazd na Równicę już jutro.

Wkurza cię zima? Rzuć jej wyzwanie i pokaż kto tu rządzi. Jeśli jeździsz motocyklem, quadem czy jakimkolwiek innym wynalazkiem, to wbijaj do Ustronia i dołącz do ekipy atakującej górę. Zbiórka już jutro (sobota 25.01) w samo południe pod Muzeum Zabytkowych Motocykli "Rdzawe Diamenty" (Ustroń, ul. Partyzantów 1). Chętni będą mogli zwiedzić muzeum.

Zima trochę się spóźniła, ale teraz nadrabia zaległości - na brak śniegu i mrozu nikt raczej nie narzeka. Na szczęście w schronisku na szczycie Równicy (885 m n.p.m.) można się rozgrzać na różne sposoby. Fotki są z zeszłego roku .

Organizator jak zwykle przewiduje atrakcje - niespodzianki. A nowością jest after party w "Casablance".

Będziemy tam, więc tym bardziej zapraszamy. W razie pytań dzwońcie do organizatora - Remix tel. 605 356 315.

zobacz galerię

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA