Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

S 1000RR Naked wyszpiegowany?

Już od dawna zastanawialiśmy się czy BMW nie ma przypadkiem zamiaru pójść w kierunku Aprilii i na bazie swojego flagowego Superbike'a stworzyć nakeda. Czyżby odpowiedź brzmiała: TAK?

Oto szpiegowskie zdjęcia czegoś co jest uznawane za nakeda na bazie S1000RR. Choć z jakością i ostrością te zdjęcia mają niewiele wspólnego, da się na nich dostrzec detale bezwzględnie pochodzące od S1000RR. O fakcie, że nie ma owiewek chyba nie trzeba wspominać. Zagraniczne portale szumią od plotek i spekulacji jakoby motocykl miał być przygotowywany specjalnie na premierę podczas tegorocznych targów w Kolonii. Ten krok wydaje się jak najbardziej sensowny i przytomny. Czekamy na dalsze wieści i "szpiegowskie materiały", które potwierdzą nasze przypuszczenia i odpowiedzą na kilka pytań. Krążą też ploteczki jakoby nasi koledzy zza zachodniej granicy, czyli panowie z niemieckiego Motorrada mieli okazję testować już to cacko. Choć widzieliśmy się z nimi zaledwie parę dni temu nic nam o tym nie wiadomo, ale jeśli czegoś się dowiemy na pewno damy wam znać.


Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij