[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

SFF na wylocie

Jedna z najpopularniejszych imprez stunterskich w Polsce, Street Fighter Festival wyprowadza się z macierzystego miasta - Bielawy.

Informacja jaka do nas trafiła była niezłym zaskoczeniem. SFF od zawsze był w Bielawie i choć ostatnie lata głównie z powodu pogody nie dopisały frekwencyjnie, poziom jaki reprezentowali zawodnicy podnosił się z roku na rok. Powodami wyprowadzki mają być trudności w ustaleniu warunków współpracy z miastem Bielawa. SFF na pewno wyprowadzi się z Bielawy, Powiatu Dzierżoniowskiego i prawdopodobnie nawet z województwa Dolnośląskiego. Szkoda, bo to wydarzenie ściągało do Bielawy na Dolnym Śląsku ogromną rzeszę fanów stuntu i motocykli i zdecydowanie było jedną z najbardziej znanych imprez Dolnego Śląska.

REKLAMA

Galerię zdjęć z ostatniego SFF w Bielawie możesz zobaczyć TUTAJ
Film możesz zobaczyć TUTAJ


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij