[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

SFF na wylocie

Jedna z najpopularniejszych imprez stunterskich w Polsce, Street Fighter Festival wyprowadza się z macierzystego miasta - Bielawy.

Informacja jaka do nas trafiła była niezłym zaskoczeniem. SFF od zawsze był w Bielawie i choć ostatnie lata głównie z powodu pogody nie dopisały frekwencyjnie, poziom jaki reprezentowali zawodnicy podnosił się z roku na rok. Powodami wyprowadzki mają być trudności w ustaleniu warunków współpracy z miastem Bielawa. SFF na pewno wyprowadzi się z Bielawy, Powiatu Dzierżoniowskiego i prawdopodobnie nawet z województwa Dolnośląskiego. Szkoda, bo to wydarzenie ściągało do Bielawy na Dolnym Śląsku ogromną rzeszę fanów stuntu i motocykli i zdecydowanie było jedną z najbardziej znanych imprez Dolnego Śląska.

Galerię zdjęć z ostatniego SFF w Bielawie możesz zobaczyć TUTAJ
Film możesz zobaczyć TUTAJ


Zobacz również:
Jeśli chcesz żeby w twoim garażu zawitał włoski motocykl to dobry moment na decyzję. Do końca kwietnia możesz kupić Aprilie, Piaggio i Vespę oraz Moto Guzzi w okazyjnych cenach z darmowymi dodatkami...
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA