SWM RS 500 R w promocyjnej cenie

Promocja SWM na enduro RS 500 R! Możesz zaoszczędzić nawet 4000 zł i wyłapać jeszcze darmowe gadżety. Jeśli szukasz mocnego enduro, za rozsądną kasę...

SWM RS 500 R SWM
SWM RS 500 R fluo w promocji 26 900 zł

SWM to marka, która zaledwie kilka lat temu zawitała do Polski, ale cieszy się sporym zainteresowaniem za sprawą ciekawych motocykli w całkiem rozsądnych pieniądzach. Popularnością cieszą się małe enduro i supermoto, a także takie modele jak Superdual czy scrambler w klasycznym stylu - Six Days. Dodatkowo  importer marki przygotował właśnie ciekawą promocję na swoje największe enduro w ofercie – SWM RS 500 R. Teraz jednocylindrowa maszyna enduro w kolorystycznej wersji fluo z zawieszeniami Kayaby i możliwością wgrania trzech map zapłonu dostępna jest w promocyjnej cenie 26 900 zł, zamiast cennikowych 30 900 zł. Dodatkowo jeśli nowy właściciel zarejestruje swój motocykl na stronie motosati.pl podając w komentarzu ostatnie pięć cyfr numeru VIN, załapie się na gratisowy pakiet akcesoriów – koszulkę i rękawiczki JT Racing lub FXR Racing do motocykla.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Do motocykla można też dobrać układ wydechowy Arrow w zestawie akcesoriów Factory. Więcej na www.swmmoto.pl

Promocja SWM:

- SWM RS 500 R enduro, kolorystyka fluo, cena regularna 30 900 zł, cena promocyjna 26 900 zł + koszulka i rękawiczki gratis.

zobacz galerię

Zobacz również:
Jorge Lorenzo - pięciokrotny mistrz świata (3 x MotoGP, 2 x GP 250) - będzie bohaterem kampanii reklamowej marki Super Soco oferującej elektryczne motocykle i skutery zapewniające mobilność w mieście.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA