Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.3

SZKOŁA JAZDY na DVD - musisz to mieć!

Jak jeździć szybciej w zakrętach? Jak skuteczniej hamować? Jak bezpiecznie jeździć w deszczu? Jak przetrwać w zatłoczonym mieście, czy też jak przygotować się na wyjazd tak żeby był bezpieczny i udany? Na te i więcej pytań odpowiedzi znajdziecie w nasze SZKOLE JAZDY z treningiem techniki jazdy na DVD!

MOTOCYKL wydanie specjalne SZKOŁA JAZDY to temat obowiązkowy nie tylko dla początkujących motocyklistów, ale także dla tych zaawansowanych. Jeśli chcesz poprawić swoją technikę jazdy, tak żeby jeździć pewnie szybko i bezpiecznie, świetnie bawić się w zakrętach czy też poprawić swoją reakcję na zagrożenia i umiejętności jazdy po mokrym, nasza SZKOŁA JAZDY jest właśnie dla ciebie. Do SZKOŁY JAZDY dokładamy teraz płytę DVD z pełnym treningiem techniki jazdy, który zwróci uwagę na wszystkie aspekty jazdy solo, w grupie, w mieście i w deszczu, pomoże przygotować się na wyprawę, wybrać właściwy tor jazdy w zakręcie, skutecznie hamować i wyjaśni wszystkie zasady fizyczne jazdy na motocyklu tak, żeby wszystko było jasne, zrozumiałe i proste. MOTOCYKL SZKOŁA JAZDY  już od dziś w sprzedaży. Szukaj w: kioskach, empikach i na stacjach benzynowych na terenie całej Polski!

Zobacz również:
Gdy obejrzeliśmy ten film, kopary opadły nam do ziemi. W biały dzień, koleś wpada na wściekłej dwusuwowej crossówce do galerii handlowej.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij