Salon Yamaha Moto-Kom oficjalnie otwarty

W miniony weekend oficjalnie został otwarty salon sprzedaży Yamaha Moto-Kom w Cekanowie koło Płocka. Uroczystości towarzyszyła polska premiera motocykla klasy Superbike.

Model YZF-R1 z kontrolą trakcji i w biało-czerwonym malowaniu nawiązującym do 50. jubileuszu Yamahy w mistrzostwach świata Grand Prix został zaprezentowany przez wielokrotnego mistrza Polski Pawła Szkopka. Wraz z Pawłem do Moto-Komu przybył też jego brat Marek, równie utalentowany zawodnik, oraz wielu Klientów i przedstawicieli prasy. Wszyscy oni mogli podziwiać jeden z najpiękniejszych salonów Yamahy w kraju. Na jego 400 m2 powierzchni mieści się bogata ekspozycja jednośladów Yamahy, w tym najnowsze maksiskutery T-Max i Xenter o pojemności 150 cm3, oraz czterokołowce dostępne również z osprzętem do zadań specjalnych marki TechLander. Nie zabrakło też kącika marine z wybranymi modelami silników zaburtowych z największej na rynku gamy o mocy od 2,5 do 350 KM, dostępnymi indywidualnie lub w pakietach z popularnymi łodziami motorowymi,  silnikami elektrycznymi, pontonami oraz niezwykle pożądanymi skuterami wodnymi. W centrum Moto-Kom znajdziecie też liczne akcesoria i odzież, działa również profesjonalny serwis marki Yamaha.


 
Salon Yamaha Moto-Kom jest zlokalizowany w Cekanowie, ul. św. Huberta 8a, w Słupnie k. Płocka, przy drodze krajowej nr 62.

Motor Presse Polska

Zobacz również:
REKLAMA