Salony Modeka Wrocław i Świdnica zapraszają na dni otwarte i rajd Modeka Challenge!

Już od dziś Modeka zaprasza do swojego salonu we Wrocławiu przy ul. Gajowickiej 114-116, w którym czekają Drzwi Otwarte. W tym miejscu wystartuje i zakończy się rajd MODEKA CHALLENGE 2021 na trasie Wrocław – Świdnica - Wrocław.

Drzwi Otwarte Modeka Modeka

Ze względu na obostrzenia sanitarne rajd Modeka Challenge 2021 odbędzie się w formule hybrydowej, a każdy zawodnik „wystartuje” na trasę samodzielnie wg. zasad znajdujących się na stronie

https://rajdymotocyklowe.com/rajdy/modeka-rally-challenge-2021

Sponsor zapewnia niespodzianki i mega rabaty w swoich dwóch salonach: MODEKA Wrocław i MODEKA Świdnica.

Stali klienci już wiedzą, że w sklepach firmowych Modeki można zdobyć praktycznie wszystko – od olejów, filtrów i części, aż po najlepsze ubrania motocyklowe marek takich jak niemiecka Modeka, holenderska Dane z membranami Gore-Tex i Macna (kurtki, bluzy i rękawice), włoski Dainese czy polska Seca, szeroką ofertę kasków Schuberth, Shoei, Scorpion, AGV i MT, obuwie motocyklowe TCX i Forma, jeansy polskiej marki City Nomad, bieliznę funkcyjną Brubeck, a od niedawna markę rękawiczek FiveGloves.

Jeżeli nie bierzesz udziału i nie kibicujesz, a będziesz przejazdem w okolicy koniecznie zajrzyj do jednego ze sklepów firmowych MODEKI: w Świdnicy przy ul. Słotwina 65 A, gdzie Siwy i Chudy doradzą dopasować najlepszy sprzęt motocyklowy, lub na wrocławskie Krzyki, gdzie czeka na ciebie Adrianna z Tomkiem.

Zobacz również:
Rosnąca popularność modeli sportowych w stylu retro skłoniła Kawasaki do poszerzenia swojej oferty o model Z900RS SE. Znajdziesz tu ponadczasowy design i nieodłączne piękno klasycznych motocykli.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA