[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.5

Salony Triumph zapraszają na nietypowe jazdy testowe

Ekipa Triumph Polska zaprezentowała nowa formułę demonstrowania motocykli zainteresowanym nimi motocyklistom, salony Triumph w Warszawie i Poznaniu zapraszają na całodzienne wyjazdy najnowszymi modelach.

Ekipa Triumph Polska wpadła na świetny pomysł demonstrowania swoich motocykli zainteresowanym nimi motocyklistom. W myśl zasady że nic nie zaprezentuje walorów maszyny lepiej nią długa przejażdżka, salony Triumph Warszawa oraz Triumph Poznań zapraszają na całodzienne wycieczki na wymarzonych modelach Triumpha.

Jesteś zainteresowany? wzięciem udziału w akcji „Wybierz motocykle Triumph” i chcesz spędzić dzień na wymarzonym przez ciebie motocyklu Triumph?

Napisz dla czego chcesz przetestować dany model i wyślij swój opis do salonów w Poznaniu lub Warszawie. Koszt wyjazdu 150zł, przy czym w ramach tej opłaty zawarte jest II śniadanie, lunch, opieka prowadzącego oraz paliwo.

Poznań:

„Wybierz motocykle Triumph” - całodzienne wyjazdy w Poznaniu w dniach 27-31 maja 
„Weekend otwartych dni 1-2 czerwca 2019 Poznań” 1-godzinne, darmowe jazdy demonstracyjne podczas dni otwarte Salon Triumph Poznań

Zgłoszenie  do salonu w Poznaniu  wyślij pod adres e-mail: salon.poznan@triumphpolska.pl

REKLAMA

Warszawa:

„Wybierz motocykle Triumph”  - całodzienne wyjazdy w Warszawie w dniach 24-28 czerwca

„Weekend otwartych dni 29-30 czerwca 2019 Warszawa” 1-godzinne, darmowe jazdy demonstracyjne podczas dni otwarte Salon Triumph Warszawa

Zgłoszenie do salonu w Warszawie wyślij pod adres: salon.warszawa@triumphpolska.pl

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz: TUTAJ

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij