Scala Rider Q1 i Q3

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, a nie ma nic fajniejszego niż wybrać się gdzieś daleko ze znajomymi na motocyklach. Jeszcze fajniej jest kiedy możecie bez problemu rozmawiać podczas jazdy. O tym wie producent zestawów Bluetooth Scala Rider - firma Cardo. Właśnie dlatego wprowadza na rynek dwa nowe zestawy Q1 i Q3.

Scala Rider Q1 oferuje możliwość rozmów przez interkom kierowcy i pasażera, oraz słuchania wspólnie tej samej muzyki puszczanej ze smartfona lub MP3, lub ulubionej stacji radiowej dzięki wbudowanemu radiu FM. Zestaw można aktywować głosowo, ma wodo- i pyłoodporną obudowę i sporo ciekawych funkcji, między innymi Click-to-link i Multipoint pozwalającą na obsługę dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie. Słuchawka Q1 dostępna jest też w zestawie Q1TeamSet (sparowane ze sobą dwie słuchawki dla kierowcy i pasażera, a w każdym zestawie znajdują się też dwa mikrofony - do kasku integralnego i hybrydowy).

Scala Rider Q3 to nieco bardziej rozbudowana opcja dająca możliwość połączenia się z 4 motocyklistami w odległości aż do 1 km. Oprócz tego Q3 posiada wszystkie bajery, które znajdują się też w Q1. Dostępny również w zestawie dwóch słuchawek Q3MultiSet.

Ceny zestawów nie są jeszcze znane.

Zobacz również:
REKLAMA