[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Schuberth SR1

SR1 to pierwszy kask sportowy z fabryki Schubertha. Firma do tej pory zajmowała się produkowaniem kasków głównie turystycznych. Teraz jednak przypuszcza szturma na pozycje zajmowane od lat przez Shoei, Arai, Suomy, X-Lite i parę innych marek które liderują w klasie sportowej.

Skorupa SR1 wykonana jest ze specjalnych włókien S.T.R.O.N.G., włókien szklanych duroplastycznych. Kask projektowany był przy pomocy tunelu aerodynamicznego i ma się świetnie zachowywać przy wysokich prędkościach. Jego zaletami mają być: niska masa, bardzo wydajna wentylacja, wygoda, dobra aerodynamika i odporność na uderzenia (bezpieczeństwo). Kask ma ważyć 1285 g (w rozmiarze M). Dostępne rozmiary od 52 do 63. Do uszu jeźdźca ma docierać jedyne 88 dB przy prędkości 100 km/h. Wentylacja ma mieć aż pięć kanałów (dwa czołowe, dwa szczękowe i jeden w wizjerze by zapobiec nadmiernemu parowaniu). cena wersji bez grafiki to 599 Euro, a najdroższa wersja z grafiką Racing Line to wydatek 749 euro. Więcej na Schuberth.com

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Sezon 2020 stoi pod znakiem zapytania, ale mamy kilka przecieków. Oto 14 motocykli które być może pojawią się na rynku w przyszłym roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij