Schuberth rozpoczął bezpłatny MOBILITY PROGRAM!

Schuberth dbając o bezpieczeństwo swoich klientów nie tylko podczas wypadku, ale także i po nim, uruchomił w Polsce od 1 stycznia 2012 roku bezpłatny MOBILITY PROGRAM dla modeli kasków C3, J1, SR1 oraz S2.

Jeśli podczas wypadku twój kask Shuberth zostanie uszkodzony, masz możliwość zakupu takiego samego modelu za 1/3 sugerowanej ceny detalicznej.
Po wypadku motocyklowym kask nie oferuje już bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie.

Nawet jeśli nie ma na nim widocznych uszkodzeń to zgodnie z zaleceniem producenta nie powinien być dalej używany. Teraz Schuberth doceniając swoich klientów, oferuje im możliwość wymiany uszkodzonego kasku na nowy, za 1/3 ceny. Program dotyczy kasków C3, J1, SR1, S2.

JAK TO DZIAŁA?
MOBILITY PROGRAM jest bezpłatny, obowiązuje przez 3 lata od daty
zakupu kasku w autoryzowanej sieci sprzedaży Schuberth w Polsce (pytaj o certyfikat!). Listę autoryzowanych dealerów Schuberth w Polsce możecie sprawdzić na stronie producenta www.schuberth.com.
Żeby skorzystać z programu należy zarejestrować online swój kask na stronie
www.schuberth.com/registration. Musisz zachować dane dostępu do swojego osobistego konta,
formularz rejestracji oraz dowód zakupu kasku. W razie uszkodzenia kasku podczas wypadku, konieczne jest aby wypadek został zarejestrowany przez Policję, a Ty powinieneś otrzymać oficjalne pismo o tym zdarzeniu, które wymagane jest podczas wymiany kasku.
Następnie musisz skontaktować się z dealerem, u którego dokonałeś/aś zakupu, pokazać uszkodzony kask, dowód zakupu, dowód osobisty, formularz rejestracji online jak i oficjalne pismo z Policji. Jeśli wszystko jest w porządku, otrzymasz ten sam model kasku za 1/3 ceny (w oparciu o oficjalny cennik z roku, w którym miał miejsce wypadek).
Schuberth sugeruje, abyś zarejestrował/ła również nowy kask, dzięki czemu będziesz mógł/mogła korzystać z MOBILITY PROGRAM także dla tego kasku.
MOBILITY PROGRAM obowiązuje w Polsce od dnia 1 stycznia 2012 roku.

PODSUMOWANIE
- Obowiązuje tylko u Autoryzowanych Dealerów Schuberth (pytaj o certyfikat!).
- Bezpłatny program, który w razie wypadku pozwala otrzymać nowy kask za 1/3 sugerowanej
ceny detalicznej.
- Zarejestruj siebie i kask na: www.schuberth.com/registration.
- Obowiązuje dla modeli Schuberth C3, J1, SR1 oraz S2.
- Obowiązuje dla kasków zakupionych po 1 stycznia 2012 roku.
- Obowiązuje przez 3 lata od daty zakupu.
- W razie wypadku wróć do Dealera z uszkodzonym kaskiem oraz następującymi
dokumentami:
• Dowód zakupu.
• Zaświadczenie z Policji.
• Kopia rejestracji online.
• Dowód osobisty lub paszport.
- Przedstawienie tych 5 elementów Autoryzowanemu Dealerowi Schuberth, daje Ci prawo do zakupu tego samego modelu kasku za 1/3 sugerowanej ceny detalicznej!


Zobacz również:
REKLAMA