Scrambler Fever już za dwa tygodnie!

26-29 maja odbędzie się Scrambler Fever, wielkie, plenerowe święto klasycznych scramblerów i trackerów zorganizowane przez ekipę customowców z Red Hot Chili Customs.

Pod koniec maja odbędzie się wyjątkowa impreza zorganizowana przez jeden z najlepszych customowych warsztatów w naszym kraju - Red Hot Chili Customs. Scrambler Fever to spotkanie, które przebiegnie w iście scramblerowym stylu. Ludzie z Red Hot Chili Customs przygotowali bowiem masę atrakcji, które ulokowali wśród malowniczych lasów Bornego Sulinowa.

Kiedy? 26 -29 maja. Gdzie? We wsi Jeziorna koło Bornego Sulinowo

Mile widziani są wszyscy posiadacza klasycznych motocykli, jednak preferowane są scramblery i trackery. Ich właściciele będą bowiem zachwyceni trasami. Nie jest to jednak impreza dla oraczy pól! Na imprezie szanują i technikę i otoczenie.

Każdy kto ceni sobie klasyczne motocykle, dziką przyrodę, chillout i zimne piwo znajdzie tam to czego szuka. Impreza nie jest typową posiadówą - na uczestników czeka ponad 150km offroadu poprzez dzicz. Piękne lasy, jeziora, kaniony, rzeki a nawet tajne posowieckie bazy i wyrzutnie.

Impreza ma charakter rajdu. Na ukrytych punktach kontrolnych czekają na Was zadania do wykonania lub fanty do zdobycia.

Na trasie czeka obiad, a po powrocie ognisko i nocne kino drive-in!

W Jeziornej mieszka tylko 3 mieszkańców, nie ma tam przeważnie zasięgu telefonii komórkowej, nie ma sklepu, jest dzicz! Ale bez obaw. Organizator zapewnia toalety, prysznice, prąd, ogień, wodę, śmietniki, miejsce na namiot lub campera, jezioro, chillout, mapy, pomoc drogową, kino drive-in, obiad na trasie i sklep 3km dalej.

Trasy będą dwie: dla początkujących jak i bardziej wprawionych w offroad. Bez obaw! Każdy motocykl da radę przejechać całość trasy!

Tak więc Jeżeli chcesz spędzić miło tych kilka dni, z dala od zgiełku współczesnego świata, od dzwoniącego telefonu; jeżeli chcesz poczuć prawdziwie czyste powietrze a przede wszystkim pojeździć motocyklem - przyjeżdżaj!

Weź z sobą : namiot, motocykl, gotówkę, rodzinę. Zostaw w domu telefon.

Zobacz również:
REKLAMA