Serial „Amerykański chopper” powraca na Discovery Channel

Kojarzycie tych dwóch gości? Tak, to główni bohaterowie popularnego amerykańskiego programu telewizyjnego. Po kilkuletniej przerwie powracają by zaskoczyć nas kolejnymi ciekawymi przeróbkami motocykli.

Amerykański chopper: powrót legendy Discovery Channel

Amerykański Chopper to serial, który kojarzyć możecie z kanału Discovery Channel. Opowiadał o losach firmy Orange County Choppers, której właścicielem jest Paul Teutul Senior oraz jego syn Paul Teutul Junior. W rodzinnym biznesie nie brakowało konfliktów – czego dowodem był serial. Ich sprzeczne poglądy i kontrastowy sposób bycia były najciekawszymi elementami programu. Wspólna pasja ojca i syna pomagała jednak znaleźć między nimi kompromis, by ostatecznie stworzyć bardzo ciekawy, widowiskowy custom. W 2012 roku serial przestał być emitowany i słuch o nim zaginął.

Jak się jednak okazuje, po 6 latach serial powraca pod nazwą „Amerykański chopper: powrót legendy”. Ojciec i syn ponownie łączą siły, tym razem w całkiem nowych okolicznościach. Jakich? Tego jeszcze nie wiemy, ale wszystko okaże się w środę 18 lipca o godzinie 22:00. To właśnie wtedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowej serii programu.

Jeśli ociekające chromem choppery to nie twoja bajka, warto chociażby z ciekawości zobaczyć projekty Teutulów. Do ich firmy zgłaszają się światowej sławy sportowcy, aktorzy i biznesmeni. Wśród klientów, którzy zamówili u nich maszyny znajdują się min. Bill Murray, Bill Joel, czy Will Smith.

Amerykański chopper: powrót legendyDiscovery Channel
Zobacz również:
REKLAMA