[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Serial „Amerykański chopper” powraca na Discovery Channel

Kojarzycie tych dwóch gości? Tak, to główni bohaterowie popularnego amerykańskiego programu telewizyjnego. Po kilkuletniej przerwie powracają by zaskoczyć nas kolejnymi ciekawymi przeróbkami motocykli.

Amerykański Chopper to serial, który kojarzyć możecie z kanału Discovery Channel. Opowiadał o losach firmy Orange County Choppers, której właścicielem jest Paul Teutul Senior oraz jego syn Paul Teutul Junior. W rodzinnym biznesie nie brakowało konfliktów – czego dowodem był serial. Ich sprzeczne poglądy i kontrastowy sposób bycia były najciekawszymi elementami programu. Wspólna pasja ojca i syna pomagała jednak znaleźć między nimi kompromis, by ostatecznie stworzyć bardzo ciekawy, widowiskowy custom. W 2012 roku serial przestał być emitowany i słuch o nim zaginął.

Jak się jednak okazuje, po 6 latach serial powraca pod nazwą „Amerykański chopper: powrót legendy”. Ojciec i syn ponownie łączą siły, tym razem w całkiem nowych okolicznościach. Jakich? Tego jeszcze nie wiemy, ale wszystko okaże się w środę 18 lipca o godzinie 22:00. To właśnie wtedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowej serii programu.

REKLAMA

Jeśli ociekające chromem choppery to nie twoja bajka, warto chociażby z ciekawości zobaczyć projekty Teutulów. Do ich firmy zgłaszają się światowej sławy sportowcy, aktorzy i biznesmeni. Wśród klientów, którzy zamówili u nich maszyny znajdują się min. Bill Murray, Bill Joel, czy Will Smith.

zobacz galerię

Zobacz również:
Już kiedyś pisaliśmy o zamiłowaniu książąt angielskich do motocykli, a już szczególnie do Ducati. Nic więc dziwnego że pojawiły się pogłoski o tym jakoby jednym z prezentów ślubnych dla księcia Williama miałby być nowiuteńki lśniący Diavel. Błękitnokrwisty William jest już właścicielem 1198SP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij