Serwis w promocji

Wszyscy, którzy w dniach 19-24 października odwiedzą serwis CRANK, otrzymają 20% rabatu na usługi serwisowe. Chcesz wymienić olej, płyny, filtry, klocki hamulcowe lub zestaw napędowy, czy też opony? Nie zwlekaj i przyjedź do Warszawy na ul. Racjonalizacji 7 (róg Woronicza).

Dni są coraz krótsze, pogoda coraz gorsza, a słupki rtęci wędrują w dół. Nieuchronnie zbliża się dzień, w którym przykryjemy swoje ukochane maszyny pokrowcem i pozostawimy w garażu do pierwszych ciepłych dni wiosny. Zanim jednak na dobre zsiądziemy z motocykli, przydałoby się zadbać o to, by nie odmówiły nam posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. Serwis motocyklowy CRANK ogłasza tydzień promocji!


Wszyscy, którzy w dniach 19-24 października odwiedzą CRANKa, otrzymają 20% rabatu na usługi serwisowe. Musisz wymienić olej, płyny, filtry, być może klocki hamulcowe lub zestaw napędowy, czy też opony? Nie zwlekaj i przyjedź do Warszawy na ul. Racjonalizacji 7 (róg Woronicza). Mapkę dojazdu oraz cennik usług znajdziecie na stronie www.crank.pl. Dla pierwszych 15 klientów przygotowaliśmy specjalne upominki.

Po szczegółowe informacje dzwońcie: tel. 509-802-494, 509-802-495 lub piszcie [email protected]


Zobacz również:
REKLAMA