[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Sherco 2010

Nowa trialówka od Sherco będzie całkowicie nową konstrukcją o niższej masie, lepszym wyważeniu i wytrzymałości.

Sherco dostanie nową lżejszą ramę z obniżonym i scentralizowanym środkiem cięzkości tak aby motocykl był lepiej wyważony. Oprócz tego zbiornik paliwa, który otrzymał zintegrowaną pompę paliwa, zamieniono miejscami z airboxem. Airbox znajduje się teraz wyżej i bardziej z przodu, dzięki czemu będzie pracował bardziej wydajnie, a motocykl nie zostanie zalany przy jeździe w wodzie.

Nowe przednie zawieszenie Ceriani z aluminiowymi wkładami będzie lżejsze o ćwierć kilograma, a tylny amortyzator dostał nowe ustawienia lepiej współgrające z nową charakterystyką motocykla.
Chłodnicy nadano kształt litery U co ma zapewnić bardziej efektywne chłodzenie.
Przeprojektowane zostały również plastiki (nowe grafiki i kształty) oraz błotniki (szerszy z tyłu i bardziej sztywny z przodu).


Zobacz również:
Po czterech latach od premiery, najmniejsza z maszyn turystycznych Yamahy - Tracer 700 doczekał się liftingu. Zmiany nie są spektakularne choć ich suma daje zaskakujący wynik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA