[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Shoei Neotec - pierwszy Shoei z blendą

Shoei było jak do tej pory jedną z niewielu firm opierających się modzie na blendy przeciwsłoneczne w kaskach. Wreszcie i oni przekonali się do tego patentu i w ich najnowszym turystycznym kasku szczękowym NEOTEC pojawia się ten zmyślny i przydatny patent.

Opory japońskiej firmy do tego popularnego rozwiązania wynikały z obawy o poziom bezpieczeństwa, który z powodu użycia blendy miałby się pogorszyć. SHOEI zapowiada jednak, że znalazło wreszcie odpowiednie rozwiązanie tej kwestii i nowy Neotec, następca popularnego Multiteca jest bezpieczny i wygodny, a jego blenda nie paruje i jest odporna na zarysowania. Kask jest wykonany z wielowarstwowego multikompozytu - patent znany z najnowszych kasków SHOEI'a. Ma wielokanałową wentylację, całkowicie wyjmowaną wyściółkę, wymienne wkładki (cheekpady) i zaślepki akustyczne wygłuszające dodatkowo wnętrze kasku. Garnek jest oferowany w 3 rozmiarach skorupy (XS-M, L, XL-XXL) i 6 kolorach (antracyt metallic, czarny, srebrny, czary mat, biały i czerwony metallic) bez grafiki. Cena nie jest jeszcze znana.

 


zobacz galerię

Zobacz również:
Motocyklowe opony Dunlop Mutant mają oznaczenie opon zimowych. Wygląda na to, że nadchodzi nowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA