Shoei Neotec - pierwszy Shoei z blendą

Shoei było jak do tej pory jedną z niewielu firm opierających się modzie na blendy przeciwsłoneczne w kaskach. Wreszcie i oni przekonali się do tego patentu i w ich najnowszym turystycznym kasku szczękowym NEOTEC pojawia się ten zmyślny i przydatny patent.

Opory japońskiej firmy do tego popularnego rozwiązania wynikały z obawy o poziom bezpieczeństwa, który z powodu użycia blendy miałby się pogorszyć. SHOEI zapowiada jednak, że znalazło wreszcie odpowiednie rozwiązanie tej kwestii i nowy Neotec, następca popularnego Multiteca jest bezpieczny i wygodny, a jego blenda nie paruje i jest odporna na zarysowania. Kask jest wykonany z wielowarstwowego multikompozytu - patent znany z najnowszych kasków SHOEI'a. Ma wielokanałową wentylację, całkowicie wyjmowaną wyściółkę, wymienne wkładki (cheekpady) i zaślepki akustyczne wygłuszające dodatkowo wnętrze kasku. Garnek jest oferowany w 3 rozmiarach skorupy (XS-M, L, XL-XXL) i 6 kolorach (antracyt metallic, czarny, srebrny, czary mat, biały i czerwony metallic) bez grafiki. Cena nie jest jeszcze znana.

 


zobacz galerię

Zobacz również:
Airoh doceniany jest przez światowej klasy sportowców nie tylko ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa, ale też na ciekawy styl. Oto nowa kolekcja na rok 2022.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA