REKLAMA

Shoei Pimp My Kask!

Jeśli dla ciebie sezon się skończył, a twój kask Shoei wymaga trochę troski Shoei Polska ma dla ciebie świetną propozycję.

Jeśli przez cały sezon jeździłeś i nie znalazłeś ani chwili żeby zadbać o swój garnek, a w wentylacji mieszkają jeszcze robale z zeszłego roku uderz do Shoei. Odpicują ci garnek jeśli tylko wyślesz zdjęcie z krótkim opisem (przekonaj dlaczego to właśnie twój kask wymaga odpicowania i napisz gdzie został kupiony). Jeśli to właśnie na ciebie wypadnie skorupa dostanie nowe mechanizmy, zostanie wyczyszczona i wypielęgnowanie, łącznie z wymianą zużytych elementów. Akcji podlegają tylko kaski kupione w polskiej sieci dealerskiej. Materiały wysyłaj do 20 grudnia na [email protected] i nie zapomnij zarejestrować się na shoei-europe.pl.

Zobacz również:
Dzisiaj Bridgestone zaprezentował nową oponę turystyczno-sportowąBattlax Sport Touring T32,  dostępną w dwóch wersjach. Obie gumy są dedykowane do motocykli turystycznych, a T32 GT jest przeznaczona przede wszystkim dla średnich i ciężkich motocykl turystycznych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA