[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Shoei Pimp My Kask!

Jeśli dla ciebie sezon się skończył, a twój kask Shoei wymaga trochę troski Shoei Polska ma dla ciebie świetną propozycję.

Jeśli przez cały sezon jeździłeś i nie znalazłeś ani chwili żeby zadbać o swój garnek, a w wentylacji mieszkają jeszcze robale z zeszłego roku uderz do Shoei. Odpicują ci garnek jeśli tylko wyślesz zdjęcie z krótkim opisem (przekonaj dlaczego to właśnie twój kask wymaga odpicowania i napisz gdzie został kupiony). Jeśli to właśnie na ciebie wypadnie skorupa dostanie nowe mechanizmy, zostanie wyczyszczona i wypielęgnowanie, łącznie z wymianą zużytych elementów. Akcji podlegają tylko kaski kupione w polskiej sieci dealerskiej. Materiały wysyłaj do 20 grudnia na kontakt@shoei-europe.pl i nie zapomnij zarejestrować się na shoei-europe.pl.

REKLAMA
Zobacz również:
W jakich spodniach chodzić po mieście i do pracy, kiedy lubisz mieć ze sobą multitoola, składany nóż czy małą latarkę? Helikon-Tex opracował jeansy taktyczne Greyman Tactical idealne do noszenia na co dzień.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij