Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Shoei Pimp My Kask!

Jeśli dla ciebie sezon się skończył, a twój kask Shoei wymaga trochę troski Shoei Polska ma dla ciebie świetną propozycję.

Jeśli przez cały sezon jeździłeś i nie znalazłeś ani chwili żeby zadbać o swój garnek, a w wentylacji mieszkają jeszcze robale z zeszłego roku uderz do Shoei. Odpicują ci garnek jeśli tylko wyślesz zdjęcie z krótkim opisem (przekonaj dlaczego to właśnie twój kask wymaga odpicowania i napisz gdzie został kupiony). Jeśli to właśnie na ciebie wypadnie skorupa dostanie nowe mechanizmy, zostanie wyczyszczona i wypielęgnowanie, łącznie z wymianą zużytych elementów. Akcji podlegają tylko kaski kupione w polskiej sieci dealerskiej. Materiały wysyłaj do 20 grudnia na kontakt@shoei-europe.pl i nie zapomnij zarejestrować się na shoei-europe.pl.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ