Shoei XR-1100

Już we wrześniu do sklepów ma trafić nowy model garnka od Shoei. Jeśli chcecie mieć następcę XR-1000 czyli nowego XR-1100 to już dziś zbierajcie kasę.

XR-1100 to zdecydowanie poprawiona wersja już znakomitego XR-1000. Chciało by się zapytać co chłopaki z Shoeia chcą jeszcze poprawiać. A jednak. Nowy kask będzie miał efektywniejszą wentylację i zdecydowanie lepszą aerodynamikę. Wizjer ma przylegać do kasku jeszcze bardziej co spowoduje, że w środku zapanuje cisza a nowy pinlock montowany na szybę już nie będzie ograniczał pola widzenia. W środku zrobi siębardziej komfortowo. Dwuwarstwowa wyściółka zadba o wygodę, cheekpady nie będą sprawiały wrażania ściśniętej twarzy, a w razie gdyby kask trzeba było "wyprać", ze środka można wymontować całą wyściółkę. Garnki dostaną też nową czadową grafikę. Już dziś można śmiało powiedzieć, że SHOEI XR-1100 to bestsellerowy pewniak.

Więcej zdjęć już wkrótce...

zobacz galerię

Zobacz również:
Airoh doceniany jest przez światowej klasy sportowców nie tylko ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa, ale też na ciekawy styl. Oto nowa kolekcja na rok 2022.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA