[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Silnik Tigera - wyniki konkursu

Spora ilość błędnych odpowiedzi utwierdziła nas tylko w przekonaniu, że konkurs nie był zbyt łatwy. Mimo to znamy już zwycięzcę.

Wielu typowało podmieniony wał korbowy oraz alternator - i to był błąd. Tylko kilku z was przyjrzało się uważnie sekcji elektrycznej, gdzie obok alternatora, rozrusznika, cewko-fajek i listwy wtrysków leży aparat zapłonowy z... Jawy. Ultranowoczesne kondensator oraz platynki pasują do całości jak pięść do oka. Pierwszym, który przysłał prawidłową odpowiedź jest Paweł Mazur, a to oznacza, że zgarnął 4-litrowy olej Orlen Platinium - gratulujemy!

Ze względu na to, że prawidłowych odpowiedzi było raptem trzy jury po burzliwych obradach zdecydowało się na ufundowanie dwóch nagród pocieszenia w postaci spray'ów do łańcucha Fuchs Silkolene o pojemności 600 ml. Spraye pojadą do Tomka Kani oraz Artura Jasińskiego. Całej trójce gratulujemy!

Zobacz również:
Inter Cars szkoli mechaników i serwisantów. 18 lutego rusza cykl szkoleń Bike Tech Tour 2020. Warsztaty odbędą się na Pomorzu, Mazowszu, Śląsku i Dolnym Śląsku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij