Skillz Up Motosport Fest już jutro!

Już jutro na Stadionie Żużlowym w Zielonej Górze odbędzie się pierwszy w kraju Motorsport Fest łaczący Mistrzostwa Polski we Freestyle Motocrossie z ekstremalnym turniejem interdyscyplinarnym

To absolutny mus dla miłośników sportów rozgrywanych na dwóch i czterech kołach. Wśród pojazdów znajdą się między innymi: motocykle żużlowe, motocykle crossowe, quady, BMX, samochody rajdowe i go karty. Jedno jest pewne - w sobotę na W69 nie będzie czasu na nudę!

Bramy Stadionu Żużlowego otworzą się dla publiczności o godzinie 15.00. Wtedy też każdy chętny będzie mógł spotkać się oko w oko z bohaterami wydarzenia podczas Pit Party. Wśród zawodników, którzy wystartują w Zielonej Górze nie zabraknie Rafała Dobruckiego, Andi’ego Mancina, czy Marcina Chodkiewicza, żeby wymienić tylko niektórych. W Mistrzostwach Polski FMX widzowie zobaczą najlepszych zawodników Skillz Up, którzy podczas I rundy zajęli miejsca na podium: Michała Daciuka i Artura Puzio. Zabraknie niestety Marcina Łukaszczyka, który w trakcie treningu nabawił się kontuzji i nie jest w stanie wystartować. Gościnnie w tej konkurencji wystąpi także trójka zawodników z Czech: Zdeněk Fusek, Ondřej Záruba i František Máca.
Podczas trzech godzin zawodnicy będą się ścigać, skakać, wykonywać najbardziej niesamowite tricki, a wszystko po to, żeby przekonać do siebie jurorów i przeważyć szalę zwycięstwa na stronę swojej drużyny. Do tego nie zabraknie konkursów dla publiczności, muzyki na żywo w wykonaniu utalentowanego perkusisty ze Stanów Zjednoczonych Christiana Carlsona, któremu towarzyszyć będzie DJ Wojak.
Bilety w cenie 15 i 25 zł. tylko na trybunę K są jeszcze do nabycia na: http://abilet.pl/ oraz http://www.kupbilet.pl/
W przypadku, kiedy nie zostaną sprzedane wszystkie bilety, będzie je można nabyć na stadionie przy ul. Wrocławskiej 69 w dniu zawodów w godzinach 10:00 – 16:00. 

HARMONOGRAM SKILLZ UP MOTORSPORT FEST 02.06.2012

15.00 – Otwarcie bram
15:30 – 15.50 – Pit party
16.00 – Rozpoczęcie zawodów prezentacja wszystkich zawodników
16.10 – Freestyle Motocross – kwalifikacje II rundy MP
16.30 – Konkurs dla publiczności
16.35 – BMX SHOW eliminacje
16.45 -  Quad Freestyle SHOW eliminacje
16.50 – Supercross eliminacje – zawodnicy w wieku od 4-8 lat 
17.00 – Quad Speedway - eliminacje

17.05 – Nascar show
17.10 – Turniej Drużynowy część I (wyścigi samochodowe, żużlowe i żużel na quadach)
17:30 – 17:45 Przerwa
17.45 – Turniej drużynowy część II  (FMX Speed’n Skillz, Quad Freestyle, BMX, Supercross, wyścigi mieszane, FMX Best Whip, wyścigi kapitanów drużyn gokartami)
18.35 – Freestyle Motocross – finał II rundy MP
18.50 – Miniflip show
18.55 – Niespodzianka 
19.00 – 19.20 - Wręczenie nagród i sesja autografów

Zobacz również:
REKLAMA