[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Skóry motocyklowe w lepszej cenie

Gardzisz teksami i szukasz porządnej skóry na motocykl? Mamy dobrą wiadomość - w maju wszystkie skórzane ciuchy kupisz sporo taniej! Podpowiadamy gdzie.

skórzane ciuchy motocyklowe

Skórzane ciuchy na motocykl mają niewątpliwe zalety - największą z nich jest trwałość i odporność na przetarcie w razie gleby. Dlatego mimo swoich wad (są ciężkie i przemakają) nadal cieszą się sporą popularnością.

Wrocławski salon Modeka ma w swojej ofercie bogatą kolekcję odzieży skórzanej. Możesz się tu zaopatrzyć zaopatrzyć się w kurtki, spodnie oraz kombinezony marek Dainese, Spidi, TRP i Modeka w wyjątkowych cenach okraszonych sporymi rabatami - nawet do 30%!

Oferta obowiązuje do końca maja, więc nie trać czasu!

Jak dojechać:

ul. Gajowicka 114-116 (w podwórzu)
53-407 Wrocław

tel. 71 339 78 03

Facebook: www.facebook.com/SalonModekaWroclaw

Zobacz również:
Są miejsca w których warto być. Są imprezy które dobrze jest odwiedzić. Są też wydarzenia w których po prostu trzeba wziąć udział. Jednym z nich jest odbywający się 14 września w Warszawie Heritage Festiwal 2019.  
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij