[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skuter na majówkę - Piaggio czy Gilera?

Stopniał już śnieg, stopniały również ceny wybranych modeli skuterów Piaggio, Gilera.

Lepszej okazji do kupienia nowego skutera Piaggio lub Gilera w najbliższym czasie raczej nie będzie. Importer konkretnie obniżył ceny nowych pojazdów. Na przykład Piaggio Typhoon 125 kosztuje teraz 7800 zł zamiast 10 800 zł, a nowe Piaggio Fly 125 - 9000 zł, zamiast 11 400 zł. To nie wszystko. Właścicielem tegorocznej nowości - Piaggio Liberty  - możesz zostać już za 8000 zł. Pamiętaj, lista modeli z obniżonymi cenami jest o wiele dłuższa. Chcesz ją poznać? Odwiedź jednego z autoryzowanych dilerów Piaggio i Gilery. Pamiętaj, że liczba pojazdów w promocji jest ograniczona.

Zobacz również:
W tym sezonie Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował ORLEN Team. Aktualny indywidualny mistrz świata na żużlu będzie reprezentował PKN ORLEN w cyklu Grand Prix, podczas występów w Żużlowej Reprezentacji Polski oraz przy okazji startów w szwedzkiej Elitserien.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA