[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Slovakia Ring: Było mokro!

10-11 września na torze Slovakia Ring rządzili Polacy. Amatorzy szlifowali swoje umiejętności, a zawodnicy trenowali przed ostatnimi rundami MP.  

W środę wyglądało na to, że organizatorzy zawarli pakt z kimś na górze – pogoda na całej linii sprzyjała. No i nie było tłoku, bo na treningi stawiła się niespełna setka motocyklistów. Taki stan rzeczy najbardziej odpowiadał początkującym: wiadomo – im mniejsza grupa, tym więcej się nauczysz od instruktora. Tradycyjnie w roli tych ostatnich wystąpili polscy zawodnicy.

Wszystko się zmieniło następnego dnia – najwidoczniej w nocy pakt z siłami nadprzyrodzonymi upadł. Od rana pogoda się ustabilizowała – lało równo. Rzęsisty deszcz zmniejszył liczbę chętnych do wyjechania na tor. A przecież im trudniejsze warunki, tym więcej się można nauczyć. Chociaż woda lejąca się za kołnierz do przyjemności nie należy.

Firma GRANDys duo się nie poddaje i zapowiada kontynuację cyklu treningów na Slovakia Ringu oraz Pannonia Ringu w 2015 roku. Trening czyni mistrza, dlatego będziemy tam z wami.  

zobacz galerię

Zobacz również:
Polacy kochają motocykle używane. W ubiegłym roku po raz pierwszy zarejestrowanych zostało 65 749 używanych motocykli. Najpopularniejszymi markami okazały się...
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij