[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

SnowQuake? Sezon nigdy sie nie kończy!

Kto powiedział, że zimą Harleye najlepiej czują się stojąc w ogrzewanym garażu? Nikt! Harley-Davidson postanowił przełamać ten stereotyp biorąc udział w wyścigach SnowQuake.

SnowQuake to impreza w której co roku biorą udział oldschoolowe maszyny z całej Europy – sramblery, flattracki, ale nie tylko! O co w niej chodzi? Po pierwsze to wyścig po torze we włoskich Alpach, rozgrywany w środku zimy, a po drugie dobra zabawa! Lodowo-śnieżny tor „Ice Rosa Ring” znajduje się 2 godziny na północ od Mediolanu, a tegoroczny wyścig odbył się tam 17 stycznia.

15 dziennikarzy dosiadało ice trackowe Harleye, a razem z nimi Ruben Xaus – była gwiazda MotoGP i WSBK. Zawodnicy ścigali się specjalnie przerobionymi Street Rodami 750 obutymi w Continentale TCK80. W każdej z opon znajdowało się po 500 kolców. Do startu w zawodach, motocykle zostały doposażone w długie przednie błotniki, a także kill switche. Da się? Da się! Imprezę zamknęło wieczorne spotkanie w kawiarni warsztatu customowego Cafe Deus.

REKLAMA

 

Musimy przyznać, że gdy za oknem zima, sami chętnie spróbowalibyśmy swoich sił na śnieżnym torze. Zobaczcie co z tego wynikło:

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 
Sezon nigdy się nie kończy
Zimowe rękawice, recepta na chłodną wiosnę

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Pod koniec listopada w Bydgoszczy odbyło się oficjalne Zakończenie Sezonu Sportu Motocyklowego 2012.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij