Specjalna edycja Yamahy YZF-R1M wyprzedała się w ciągu 15 minut!

To sie nazywa popularność najnowsza Yamaha R1 w limitowanej wersji M została wyprzedana w ciągu kwadransa. Niezły wynik jak za motocykl kosztujący ponad 100 tysięcy złotych.

Zainteresowanie zaprezentowaną 3 listopada Yamahą YZF-R1 i limitowaną edycją YZF-R1M, przerosło najśmielsze oczekiwania.  O ile standardowa YZF-R1 będzie dostępny w salonach Yamahy po nowym roku, to YZF-R1M można było zamawiac wyłącznie za pomocą systemu internetowego, w którym zainteresowani klienci dokonywali rezerwacji maszyn z 14 dniowym wyprzedzeniem. Tymczasem jak poinformowali nas ludzie z Yamaha Motor Polska - cała polska pula motocykli R1M na 2015 rok została sprzedana w kwadrans!

Jeśli ktoś nie zdążył i się nie załapał, może na otarcie łez zarezerwować sobie normalną YZF-R1. Yamaha Motor Polska zaprasza do składania zamówień u lokalnych dealerów. Im szybciej, tym lepiej. Osoby, którym nie udało się zarezerwować limitowanej edycji R1M, mogą wybrać YZF-R1 wyposażony w opcjonalny moduł kontrolny CCU (Communication Control Unit), który dostarcza dane telemetryczne i przy ich wykorzystaniu umożliwia pełną regulację systemów elektronicznych w sposób bezprzewodowy. Szczegółowe informacje na temat terminów dostaw YZF-R1M oraz YZF-R1 dostępne są u autoryzowanych Dealerów Yamahy. Lista salonów na stronie.

Zobacz również:
REKLAMA