[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Specjalna oferta Yamahy

Boisz się wysokiego kursu euro i cen nowych motocykli? A co powiesz na nowiutkie modele z 2008 roku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach?

Specjalnie na prośbę klientów Yamaha sprowadziła do Polski partię wyprodukowanych w zeszłym roku motocykli i skuterów. Dzięki temu transferowi w salonach Yamaha w kusząco niskich cenach znajdziecie dzielną XT600Z Tenere, popularne FZ6 S2 o mocy 98 KM w wersji Naked i zabudowanej Fazer czy 125-centymetrowe skutery Vity i Cygnus. Na amatorów małych skuterów czeka Jog R, a na dzieci – motocykl PW50.

Ponieważ gorącą ofertą już się zainteresowali pierwsi klienci, więc nie zwlekaj! Jeśli chcesz upolować sztukę 2008, czym prędzej udaj się do autoryzowanego salonu Yamaha!
 
Szczegóły oferty na stronie www.yamaha-motor.pl oraz u dealerów Yamaha.

Zobacz również:
Kojarzycie firmę Curtiss? Tak, to ta ekipa z Alabamy, która niegdyś nazywała się Confederate i tworzyła zjawiskowe, napędzane widlastymi twinami motocykle, a teraz przestawiła się na maszyny elektryczne.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA