[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Spełnij marzenia!

Indian Financial Services (IFS) to zbiór usług finansowych, adresowanych do osób, które chcą kupić nową maszynę tej marki. Żeby z nich skorzystać wstarczy, że odwiedzisz autoryzowany salon tej marki. 

Oferta Leasingowa Indian Financial Services w swojej ofercie posiada trzy produkty finansowe skierowane do osób prowadzących działalność gospodarczą:

- Leasing 102%  - W tym produkcie całkowity koszt leasingu wynosi tylko 2% wartości pojazdu! Najatrakcyjniejsze oferty innych marek motocyklowych zaczynają się nieraz od 106-107%, zatem można powiedzieć, że leasing 102% to precedens! 

- Leasing karencyjny - Motocykle Indian cechuje niszowość. Część modeli pojawia się rzadko i wtedy powinna zostać podjęta szybka decyzja. Leasing Karencyjny daje bufor na zorganizowanie środków do kilku miesięcy, kiedy wymarzony Indian będzie już stał w garażu.

- Leasing sezonowy - Tutaj klient decyduje kiedy chce płacić za swój motocykl, a kiedy nie. Może ustalić harmonogram spłat tak, że nie płaci raty leasingowej w wakacje (lepiej wtedy przeznaczyć pieniądze na motocyklowe wyjazdy), albo w miesiącach zimowych (po co płacić za motocykl, który stoi nieużywany). Sporo przedsiębiorców posiada sezonowy biznes - to rozwiązanie jest dla nich najbardziej optymalne.

Oferta Kredytowa Indian Financial Services skierowana do osób fizycznych, nieprowadzących działalności:

- Kredyt z niską ratą - Szyty na potrzeby i możliwości przyszłego motocyklisty. Rata za Indiana może wynieść nawet 669 złotych miesięcznie - a więc jest w zasięgu większości polskich motocyklistów. Długość okresu spłaty, wysokości wpłat i wykupu - w tym zakresie IFS posiada spore możliwości.

- Kredyt 4X25% - Stworzony z myślą o osobach, które spore przypływy gotówki notują raz w roku (nagrody, dywidendy etc.). Wartość kredytu dzielona jest na cztery części, a każda spłacana jest raz w roku. Udogodnieniem jest możliwość przestawienia harmonogramu na cykl miesięczny.

- Kredyt z karencją - Produkt stworzony z myślą o osobach, które pilnie chcą zacząć cieszyć się nowym Indianem, a nie są do tego jeszcze finansowo przygotowani. Pierwsza rata kredytu zostaje więc odroczona w czasie, który pozwoli motocykliście zorganizować środki.

Dzięki opracowanemu na potrzeby projektu systemowi, procedura rozpatrywania wniosków jest maksymalnie uproszczona dla wygody klienta i odbywa się przy jednym biurku w salonie Indian.

 

Jak wspomina Norbert Perliński, zarządzający marką Indian w Polsce „jako dystrybutor motocykli Indian długo szukaliśmy partnera, który zapewni idealny produkt finansowy dla naszych klientów. Leasing 102%, leasing karencyjny i sezonowy, kredyt z minimalną ratą lub 4x25%, uproszczone procedury i najtańsza oferta na rynku – takie wymagania spełnił jedynie Idea Getin Leasing, tworząc specjalną instytucję finansową, captive bank dla klientów marki Indian – Indian Financial Services”.

 

Karta Podróżnika, czyli wisienka na torcie.

Marka Indian kojarzy się nie tylko z motocyklami ale również podróżami i turystyką. Dlatego jeśli skorzystasz z usług IFS dostaniesz "Kartę podróżnika". Upoważnia ona do zniżek i obowiązuje w 1200 hotelach w 17 krajach Europy! Korzystając z Karty można spędzić w hotelach okrągły rok! „Wierzę, że to idealne rozwiązanie dla fanów podróżowania na dwóch kółkach” – wyjaśnia Robert Bendlewski dyrektor ds. sieci bezpośredniej w Departamentcie Pojazdów Idea Getin Leasing. 

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Importer włoskich marek z Grupy Piaggio zaprasza do autoryzowanych serwisów wszystkich właścicieli maszyn z grupy PVG (Aprilia, Moto Guzzi, Vespa i Piaggio) na wiosenny przegląd i odkurzenie maszyny.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij