[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.0

Spełnij marzenia!

Indian Financial Services (IFS) to zbiór usług finansowych, adresowanych do osób, które chcą kupić nową maszynę tej marki. Żeby z nich skorzystać wstarczy, że odwiedzisz autoryzowany salon tej marki. 

Oferta Leasingowa Indian Financial Services w swojej ofercie posiada trzy produkty finansowe skierowane do osób prowadzących działalność gospodarczą:

- Leasing 102%  - W tym produkcie całkowity koszt leasingu wynosi tylko 2% wartości pojazdu! Najatrakcyjniejsze oferty innych marek motocyklowych zaczynają się nieraz od 106-107%, zatem można powiedzieć, że leasing 102% to precedens! 

REKLAMA

- Leasing karencyjny - Motocykle Indian cechuje niszowość. Część modeli pojawia się rzadko i wtedy powinna zostać podjęta szybka decyzja. Leasing Karencyjny daje bufor na zorganizowanie środków do kilku miesięcy, kiedy wymarzony Indian będzie już stał w garażu.

- Leasing sezonowy - Tutaj klient decyduje kiedy chce płacić za swój motocykl, a kiedy nie. Może ustalić harmonogram spłat tak, że nie płaci raty leasingowej w wakacje (lepiej wtedy przeznaczyć pieniądze na motocyklowe wyjazdy), albo w miesiącach zimowych (po co płacić za motocykl, który stoi nieużywany). Sporo przedsiębiorców posiada sezonowy biznes - to rozwiązanie jest dla nich najbardziej optymalne.

Oferta Kredytowa Indian Financial Services skierowana do osób fizycznych, nieprowadzących działalności:

- Kredyt z niską ratą - Szyty na potrzeby i możliwości przyszłego motocyklisty. Rata za Indiana może wynieść nawet 669 złotych miesięcznie - a więc jest w zasięgu większości polskich motocyklistów. Długość okresu spłaty, wysokości wpłat i wykupu - w tym zakresie IFS posiada spore możliwości.

- Kredyt 4X25% - Stworzony z myślą o osobach, które spore przypływy gotówki notują raz w roku (nagrody, dywidendy etc.). Wartość kredytu dzielona jest na cztery części, a każda spłacana jest raz w roku. Udogodnieniem jest możliwość przestawienia harmonogramu na cykl miesięczny.

- Kredyt z karencją - Produkt stworzony z myślą o osobach, które pilnie chcą zacząć cieszyć się nowym Indianem, a nie są do tego jeszcze finansowo przygotowani. Pierwsza rata kredytu zostaje więc odroczona w czasie, który pozwoli motocykliście zorganizować środki.

Dzięki opracowanemu na potrzeby projektu systemowi, procedura rozpatrywania wniosków jest maksymalnie uproszczona dla wygody klienta i odbywa się przy jednym biurku w salonie Indian.

 

Jak wspomina Norbert Perliński, zarządzający marką Indian w Polsce „jako dystrybutor motocykli Indian długo szukaliśmy partnera, który zapewni idealny produkt finansowy dla naszych klientów. Leasing 102%, leasing karencyjny i sezonowy, kredyt z minimalną ratą lub 4x25%, uproszczone procedury i najtańsza oferta na rynku – takie wymagania spełnił jedynie Idea Getin Leasing, tworząc specjalną instytucję finansową, captive bank dla klientów marki Indian – Indian Financial Services”.

 

Karta Podróżnika, czyli wisienka na torcie.

Marka Indian kojarzy się nie tylko z motocyklami ale również podróżami i turystyką. Dlatego jeśli skorzystasz z usług IFS dostaniesz "Kartę podróżnika". Upoważnia ona do zniżek i obowiązuje w 1200 hotelach w 17 krajach Europy! Korzystając z Karty można spędzić w hotelach okrągły rok! „Wierzę, że to idealne rozwiązanie dla fanów podróżowania na dwóch kółkach” – wyjaśnia Robert Bendlewski dyrektor ds. sieci bezpośredniej w Departamentcie Pojazdów Idea Getin Leasing. 

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Czeka cię wymiana opon? Brytyjski producent gum - Dunlop - przygotował dla motocyklistów ciekawą ofertę.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij