[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Spełnij marzenia!

Indian Financial Services (IFS) to zbiór usług finansowych, adresowanych do osób, które chcą kupić nową maszynę tej marki. Żeby z nich skorzystać wstarczy, że odwiedzisz autoryzowany salon tej marki. 

Oferta Leasingowa Indian Financial Services w swojej ofercie posiada trzy produkty finansowe skierowane do osób prowadzących działalność gospodarczą:

- Leasing 102%  - W tym produkcie całkowity koszt leasingu wynosi tylko 2% wartości pojazdu! Najatrakcyjniejsze oferty innych marek motocyklowych zaczynają się nieraz od 106-107%, zatem można powiedzieć, że leasing 102% to precedens! 

REKLAMA

- Leasing karencyjny - Motocykle Indian cechuje niszowość. Część modeli pojawia się rzadko i wtedy powinna zostać podjęta szybka decyzja. Leasing Karencyjny daje bufor na zorganizowanie środków do kilku miesięcy, kiedy wymarzony Indian będzie już stał w garażu.

- Leasing sezonowy - Tutaj klient decyduje kiedy chce płacić za swój motocykl, a kiedy nie. Może ustalić harmonogram spłat tak, że nie płaci raty leasingowej w wakacje (lepiej wtedy przeznaczyć pieniądze na motocyklowe wyjazdy), albo w miesiącach zimowych (po co płacić za motocykl, który stoi nieużywany). Sporo przedsiębiorców posiada sezonowy biznes - to rozwiązanie jest dla nich najbardziej optymalne.

Oferta Kredytowa Indian Financial Services skierowana do osób fizycznych, nieprowadzących działalności:

- Kredyt z niską ratą - Szyty na potrzeby i możliwości przyszłego motocyklisty. Rata za Indiana może wynieść nawet 669 złotych miesięcznie - a więc jest w zasięgu większości polskich motocyklistów. Długość okresu spłaty, wysokości wpłat i wykupu - w tym zakresie IFS posiada spore możliwości.

- Kredyt 4X25% - Stworzony z myślą o osobach, które spore przypływy gotówki notują raz w roku (nagrody, dywidendy etc.). Wartość kredytu dzielona jest na cztery części, a każda spłacana jest raz w roku. Udogodnieniem jest możliwość przestawienia harmonogramu na cykl miesięczny.

- Kredyt z karencją - Produkt stworzony z myślą o osobach, które pilnie chcą zacząć cieszyć się nowym Indianem, a nie są do tego jeszcze finansowo przygotowani. Pierwsza rata kredytu zostaje więc odroczona w czasie, który pozwoli motocykliście zorganizować środki.

Dzięki opracowanemu na potrzeby projektu systemowi, procedura rozpatrywania wniosków jest maksymalnie uproszczona dla wygody klienta i odbywa się przy jednym biurku w salonie Indian.

 

Jak wspomina Norbert Perliński, zarządzający marką Indian w Polsce „jako dystrybutor motocykli Indian długo szukaliśmy partnera, który zapewni idealny produkt finansowy dla naszych klientów. Leasing 102%, leasing karencyjny i sezonowy, kredyt z minimalną ratą lub 4x25%, uproszczone procedury i najtańsza oferta na rynku – takie wymagania spełnił jedynie Idea Getin Leasing, tworząc specjalną instytucję finansową, captive bank dla klientów marki Indian – Indian Financial Services”.

 

Karta Podróżnika, czyli wisienka na torcie.

Marka Indian kojarzy się nie tylko z motocyklami ale również podróżami i turystyką. Dlatego jeśli skorzystasz z usług IFS dostaniesz "Kartę podróżnika". Upoważnia ona do zniżek i obowiązuje w 1200 hotelach w 17 krajach Europy! Korzystając z Karty można spędzić w hotelach okrągły rok! „Wierzę, że to idealne rozwiązanie dla fanów podróżowania na dwóch kółkach” – wyjaśnia Robert Bendlewski dyrektor ds. sieci bezpośredniej w Departamentcie Pojazdów Idea Getin Leasing. 

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Polish Custom Show oraz Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych najbardziej zainteresują fanów przerabiania motocykli. Impreza odbędzie się w czasie targów Warsaw Motorcycle Show 2018 już w ten weekend.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij