[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.5

Spidi Day, czyli dni testowe w Krakowie

Jeszcze nie wybrałeś ciuchów i kasku na wakacyjną wyprawę? Nie chcesz kupić, a potem żałować? Przyjedź do salonu ATM w Krakowie, przetestuj i sam zdecyduj co Ci pasuje!

Spidi Days w ATM Kraków Spidi Days w ATM Kraków

Mieszkasz w Krakowie lub okolicach i masz wolną najbliższą sobotę (24 czerwca)? Odwiedź salon ATM-Motocykle Motorismo przy ul. Balickiej 77 i weź udział w Spidi Day.

W godzinach od 10-16 będziesz mógł przetestować ciuchy Spidi (4season oraz Ventamax), kaski Shoei, HJC i Bell. Mało tego zobaczysz jak bardzo krętą trasę jest w stanie wyznaczyć nawigacja Tom Tom oraz sprawdzić działanie chemii oraz kosmetyków motocyklowych Muc-off i S100.

Bezpieczeństwo przede wszystkim? Zobaczysz jak działają kamizelki z poduszką powietrzną Held.

UWAGA! Do każdej zakupionej kurtki w gratisie dostaniesz protektor pleców Spidi Z54 o wartości ponad 200 zł. Oprócz tego poczęstunek z grilla dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy!

Kiedy? 24 czerwca w godz. 10.00-16.00
Gdzie? ATM-Motocykle Motorismo, Kraków ul. Balicka 77
Więcej informacji: tel. (12) 38 01 547, 696 030 046, 697 539 285 oraz www.atm-motocykle.pl

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij