[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Spies jednak w MotoGP

Wbrew wcześniejszym informacjom na temat dalszych losów Bena Spiesa, Yamaha zapowiedziała, że Amerykanin w przyszłym sezonie zasiądzie na sprzęcie klasy MotoGP.

Jakiś czas temu Yamaha dumnie zapowiedziała, że rewelacja tego sezonu Superbike'ów, Ben Spies przedłużył kontrakt z teamem YRC i pozostanie w klasie SBK na kolejny sezon. Jak się okazuje, 25-latek z Texasu faktycznie pozostanie w teamie Yamahy, jednak zamiast na swojej wyścigowej R1, edzie startował na motocyklu YZR-M1 w teamie Monster Yamaha Tech3 w klasie MotoGP. Pierwszą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności Spies będzie miał w trakcie ostatniego wyścigu klasy MotoGP w tym sezonie, na torze w Valencii.

Ben Spies, przed ostatnią eliminacją WSBK jest na drugim miejscu w generalce 10 punktów za Hagą. Wciąż ma ogromne szanse na to aby w swoim debiutanckim sezonie zdobyć mistrzostwo.

Zobacz również:
Jak donoszą holenderskie media na trasie 11 etapu rajdu Dakar 2020 wypadkowi uległ jadący na motocyklu Edwin Straver. Lekarze ze szpitala w Rijadzie określają stan zawodnika jako krytyczny.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij