[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Spirit of Munro odwiedza słone jezioro

Replika legendarnego Indiana na którym Burt Munro bił rekordy prędkości odwiedziła słone jezioro Bonneville Salt Flats w sentymentalnej podróży w czasie.

Pamiętacie nasz materiał o replice motocykla Burta Munro zbudowanej na najnowszym silniku Indiana Thunder Stroke 111? Wtedy szef biura konstrukcyjnego Indiana, Gary Gray na pytanie o tym czy Spirit of Munro trafi na słone jezioro wyraził się dość sceptycznie choć nie wykluczył takiej możliwości. Doczekaliśmy wreszcie tego momentu i Spirit of Munro wybrał się w sentymentalną podróż do Salt Flats. Możecie to zobaczyć w tym klimatycznym filmie poniżej.

Zobacz również:
Któż zrozumie artystów? Owszem, sztuka może i nawet czasem powinna szokować, jednak widok przeciętego na pół Ducati 1199 Panigale to dla niektórych zbyt wiele. Tym razem jednak nie było to zwykłe cięcie...
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA