[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

SportSmart TT - nowa guma Dunlopa

TT w nazwie nowych SportSmartów nawiązuje do wyścigów Tourist Trophy, chociaż w rzeczywistości oznacza coś zupełnie innego. Nowa guma Dunlopa jest najbardziej sportową spośród dopuszczonych do ruchu ulicznego oponą firmy.

Jak myślisz, co oznaczają skrót „TT” w nazwie SportSmartów? Nie! Nie jest to skrót od Tourist Trophy - wyścigu na wyspie Man, choć takie skojarzenie mogłoby sugerować handlowe logo SportSmartów. TT oznacza Track Technology (technologia torowa).
Nie bez powodu ekipa Dunlopa zastosowała ten chwyt. Nowy SportSmart powstał bowiem z myślą o torze i ulicy (w tej właśnie kolejności). Chociaż te dwie rzeczy nie do końca ze sobą współgrają -   na ulicy liczy się uniwersalność i żywotność, a na torze jak najlepsza przyczepność - to Dunlop postanowił pogodzić sprzeczności i stworzył SportSmarty TT. Tym sposobem gdy już polatasz po torze, bez konieczności zmiany opon, wrócisz na kołach do domu.  

NTEC Dunlopa to technologia, która pozwala na obniżenie ciśnienia w tylniej gumie przed wjazdem na tor. W SportSmartach zastosowano ulepszoną wersję NTEC-a: RT, czyli Road and Track (Droga i Tor). Po co obniżać ciśnienie? Zabieg ten pozwala na zwiększenie powierzchni styku opony z asfaltem - Dunlop zarzeka się, że nawet o 24%. W oponie SportSmart TT zastosowano też nowy kształt bieżnika, który nazwano Speed Vent. Dzięki niemu opona jest lepiej chłodzona i nie przegrzewa się zbyt szybko.

REKLAMA

Więcej o tej gumie przeczytacie w najbliższym numerze Motocykla (05/2018).

zobacz galerię

Zobacz również:
Podczas tegorocznych targów elektroniki elektroniki CES odbywających się w Las Vegas Honda pokazała prototypowy motocykl.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij