[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Sposób na upały według Suzuki

Gorąco? Ekipa z salonu Suzuki Piaseczno proponuje jazdę motocyklem dla ochłody! Jeśli uważasz, że to dobry pomysł to ich odwiedź i dołącz się do akcji.

Od kilku miesięcy pogoda rozpieszcza wszystkich motocyklistów, dodatkowo w czasie gorącego latanie brak promocji na wybrane motocykle Suzuki. Dlatego salon Suzuki Motors w Piasecznie - jak zawsze - przygotował motocykle testowe.

Jeżeli posiadasz uprawnienia, to możesz bezpłatnie przetestować większość z dostępnych w tym roku modeli, w tym nawet kultowego GSX-R 1000 R. Wystarczy tylko przyjechać na Puławską 34 do salonu Suzuki Motors Piaseczno albo zgłosić się telefonicznie (22 112 01 77) lub mailowo.

Salon w Piasecznie od wielu lat znany jest jako punkt dedykowany tej marce i prowadzony przez pasjonatów motocykli. Szczegóły dostępnych motocykli testowych znajdują się na stronie https://piaseczno.suzuki.pl/moto/jazdy-testowe.  

REKLAMA
Zobacz również:
Chciałeś kupić nowy skuter Peugeota, Piaggio, Vespy czy Gilery? Odwiedź nowy punkt na mapie Krakowa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij