[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
1.0

Spotkanie Night Wolves i Ole Karter Klubu.

Dnia 24.04.2010 odwiedzili nas sąsiedzi zza naszej wschodniej granicy, koledzy na motocyklach. Założenie uzgodnione poprzez ambasady było takie, aby odebrać ich z granicy, zorganizować przejazd do celu i przy okazji pokazać dobra kultury.

W sobotę, 24 kwietnia 2010 roku, odbyła się wizyta delegacji rosyjskiej na czele z panem Gieorgijem Boosem - Gubernatorem Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej.     Głównym celem wizyty było uczczenie zbliżającej się rocznicy "Dnia Zwycięstwa" nad hitlerowskimi Niemcami i złożenie hołdu poległym w czasie II Wojny Światowej, spoczywającym na "Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich" w Braniewie.

Gubernator Gieorgij Boos przekroczył granicę w grupie ponad 80-ciu motocyklistów z Rosji. Grupę  motocyklistów rosyjskich reprezentował klub Night Wolves MC, na czele „Nocnych Wilków” przyjechał  Prezydent Night Wolves MC Aleksander Załdostanow znany pod pseudonimem CHIRURG.

REKLAMA

Po polskiej stronie gości powitała równie liczna grupa naszych motocyklistów, zorganizowana przez  "Ole Karter Klub". Główne uroczystości odbyły się na Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich.

Nad grobami poległych modlili się motocykliści, delegacje władz polsko-rosyjskich, przedstawiciele wszystkich obecnych wyznań tj. Kościoła  Prawosławnego z Rosji i Polski, Kościoła Rzymskokatolickiego, również z obydwu państw, Mułła i Pastor z Kaliningradu. Wystąpił też przedstawiciel Rabina Kaliningradu.

Po uroczystościach kawalkada polskich i rosyjskich motocyklistów udała się między innymi do Fromborka. Zwiedzanie fromborskiego Wzgórza Katedralnego zakończyło oficjalną część wizyty rosyjskich gości.

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
W Poznaniu ruszył największy autoryzowany salon i serwis Yamahy w Wielkopolsce. W Centrum przy ul. Lutyckiej 95A kupisz nie tylko motocykle, skutery, pojazdy ATV i Side-by-Side, ale również skutery śnieżne, sprzęt marine oraz odzież i akcesoria.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij